Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walentynki - dziwne święto


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrast, możesz machać ogonkiem w każdej sytuacji-z wyjątkiem depresji.a że mi zmieniały opatrunki pielęgniarki to jaki musiał być tam syf.dobrze wiedzieć.już rozumiem dlaczego się ocknołem na stole operacyjnym w tym szpitalu i rzucało mną w konwulsjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrast, nic mi nie wiadomo o cięciu śledziony.miednica była złamana bez przemieszczeń i miazga w gaciach.najlepsze jest to że gacie mi zabrali i nie oddali.pewnie je spalili.jak posadzili mnie na wózek inwalidzki a kilkanaście minut pózniej zdjeli z niego to wózek był zakrwawiony.to są walentynki po wariacku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, sprzęt działał jakieś do 4 miesiące po wypadku.potem gdzie mieszka radość.kiedyś byłem ciekaw stanu mojego nasienia i chciałem sobie zrobić badanie.moge zapomnieć o ejakulacji w każdej postaci i nigdy sie nie dowiem.co umarło to na całą wieczność.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, a spotkało Cię w życiu coś dobrego? ;)

 

magnolia84, może prowadziłabyś masturbacyjny notes forumowiczów? :D Trzeba poznawać życie codzienne bliźnich. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Trochę tych świąt jest, możesz czuć się nieciekawie. Myślę, ze powinieneś się zainteresować jakaś terapią (pourazową, poznawczą) pourazowe sprawy mają swoje długie konsekwencję, ale pod dobrym okiem, pewnie by coś z tego wyszło. Jak działał po to pewnie to sprawa psychiczna, czy jakiś zrost może?? a ile masz lat? Próbowałeś uciech cielesnych z damą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Trochę tych świąt jest, możesz czuć się nieciekawie. Myślę, ze powinieneś się zainteresować jakaś terapią (pourazową, poznawczą) pourazowe sprawy mają swoje długie konsekwencję, ale pod dobrym okiem, pewnie by coś z tego wyszło. Jak działał po to pewnie to sprawa psychiczna, czy jakiś zrost może?? a ile masz lat? Próbowałeś uciech cielesnych z damą?

działał bo nie od razu spada stężenie testosteronu do poziomu kobiecego w przeciwienstwie do utraty sprzętu.a uciechy cielesne miały tylko damy.równie dobrze można wycelować w dame czymś w rodzaju karabinku,nacisnąc guzik i dama ma zawsze orgazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, a hormony? Przecież jak jest tak jak mówisz, to masz legalnie receptę i jedziesz? To też zależy dużo od podejścia, od nastawienia. Trzeba być w komfortowej sytuacji, na luzie. Tu by trzeba trochę popracować nad głową chyba, tam to się wszystko rodzi, plus jakaś chemia i może zadziałać ten guzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest Wasze zdanie na temat tego święta ? Komu wypada sprawić spontaniczny upominek ?

 

Nie jestem jakimś zwolennikiem tych wszystkich amerykańskich naleciałości, ale chyba nie bardzo da się to ominąć we współczesnym świecie :?

Podobno rzymskie nie amerykańskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×