Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja cały czas myślę o tej terapii, kochana :********* I ciągle zastanawiam się, jak ja mam gdziekolwiek dojechać. Spróbuję poszukać czegoś bliżej ...

 

mirunia, dziękuję :P tylko, że u mnie to nie jest chwilowe. Ja się tak już czuję przez 1/3 mojego życia :why: Czasami mam już wszystkiego serdecznie dość, to znowu tłumaczę sobie, że przecież inni mają gorzej i nie powinnam narzekać, bo mam przynajmniej zdrowe ręce i nogi. W końcu trzeba doceniać to, co się ma. A dzięki forum nie czuję się samotna :P

 

Poprawiam sobie humor śledzikiem w oleju i pomidorkach :105: ( ciekawa odmiana po ciągłych słodyczach :time: )

 

-- 19 gru 2014, 19:09 --

 

amelia83, pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Koniecznie , ja jeZdze na raty jak mi zle wysiadam ale wierze ze jak znajde stala prace i bede musiala jezdzic to wpadne w nawyk jezdzenia tak jak w nawyk robienia zakupow w sklepach bo teraz mnie nie ruszaja juz ani tlumy w nich ani kolejki ani przestrzenie.

 

To niestety trzeba wypracowac :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, też to w sobie wypracowałam. Sama :shock: Jedyna rzecz, którą udało mi się zmienić bez terapii :roll:

 

-- 19 gru 2014, 19:31 --

 

mirunia, już mama była w moim imieniu ( i z moją listą zapytań i sugestii :mhm: ) u takiego bardzo sympatycznego lekarza, u którego próbuję się leczyć. Ja nie byłam w stanie dojechać, bo on nie przyjmuje ani w Kraku ani u mnie. Ale gościu już mnie zna i wie, co za aparatka ze mnie :mrgreen:, a moją karteczkę dołączył do mojej historii nieleczenia :roll:

Mam wykupioną Eliceę ( mój pomysł ), tylko trza zacząć brać :zonk:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, jakby co we wszystkich większych miastach w lutym są bezpłatne konsultacje psychologiczne/psychoterapeutyczne. Co prawda nie pamiętam teraz dokładnej daty, ani miejsca w Krakowie ale mogę sprawdzić jeśli chciałabyś cokolwiek zrobić w kierunku swojego leczenia. Zawsze może coś Ci powiedzą i jakoś ukierunkują co dalej robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, nie :P ale mam kupilam na prezent herbatke wlasnie z platkami roz :D

 

 

Ja sobie ejszcze powtarzam jak trace nadzieje ze mam jedno zycie i chce je przezyc a nie przewegetowac, i to mi dodaje sil i pomaga .

Zreszta pisala u nas na watku jakis czas temu patibell , ona miala klopot zeby wyjsc nawet za prog domu , ponad rok tak siedziala , a teraz smiga jak ta lala ... na zebrania do syna , jezdzi do marketow , sama samochodem a miala klopot zeby wyjsc z domu do ogrodka .

 

-- 19 gru 2014, 20:49 --

 

https://www.youtube.com/watch?v=LXet-FuJxY8 cudne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, a teraz z ciekawości sprawdziłam i jednak w Kraków nie bierze udziału w tych Ogólnopolskich Dniach Bezpłatnych Konsultacji Psychologicznych także i tak dupa :P

 

-- 19 gru 2014, 20:07 --

 

cyklopka, odpowiedziałabym: 'człowieku, opanuj te pędzące bizony'? :mrgreen:

a tak serio, nie wiem, pewnie by mnie zatkało w pierwszej chwili :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ide ogladac "Jak ukrasc ksiezyc" :P wymylam wlosy , nalozylam odzywke pod prysznicem i zmylam , pozniej je trzasne na prostownicy bo chce miec na jutro ladne :105::mrgreen:

 

-- 19 gru 2014, 21:09 --

 

cyklopka, pewnie tez by mnie zatkalo w pierwszym momencie a pozniej mozliwe ze bym ja sie wydarla na niego :pirate: a raczej powoedziala stanowczym tonem ze sobie nie zycze !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ponownie :papa:

 

-- 19 gru 2014, 21:12 --

 

Zalatana23, hej kochana, no to widzę że prezenty też masz z głowy. No to już coś - 2 dni w świetnej formie, a jest szansa na więcej! Może się utrzyma, czego ci życzę z całego serca. :great: U nas też anomalia pogodowa, jeszcze cały dzień pada. Jeden plus w tym widzę, nie trzeba nosic rajstop. :D

 

kosmostrada dzięki za wsparcie :-***

Wykorzystuję dobre samopoczucie - uszka i pierogi gotowe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenie:

 

Co byście zrobiły, pytam naszych wrażliwych forumowiczek, gdyby przyszedł do was dajmy na to doświadczony psycholog i terapeuta (ale nie wasz) nawrzeszczeć na was, bo nikogo innego nie byłoby w pobliżu :?:

w zależności od mojego nastroju:

-wysłałabym go do któregoś z moich ulubionych psychiatrów

-krzyczałabym tak samo jak on, skorzystałabym z okazji, że nikt nie słyszy

-uciekłabym, szepcząc pod nosem epitety pod jego adresem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, platek rozy, widzicie? Twarde jesteśmy.

 

Ja mu mówię, że ja się nie muszę stosować, do tego co on sobie ustalił z kimś ileś tygodni temu, bo się sytuacja zmieniła.

A na pytanie czy rozumiem co mówi, powiedziałam, że nie mówi, tylko krzyczy, więc owszem, nie przyjmuję.

 

I się nie dałam wyprowadzić z równowagi. Czyli albo mam dobre leki albo rację.

 

-- 19 gru 2014, 20:33 --

 

cyklopka kazałabym mu/jej się leczyć :lol:

Mnie jest żal jego pacjentów.

Ja z nim tylko miałam wykłady z etyki i komunikacji, a już mam dość, co dopiero ma powiedzieć ktoś, kto na nim polega na terapii.

 

-- 19 gru 2014, 20:36 --

 

A wkurza mnie sytuacja, że ktoś miał głupi plan, który trzeba awaryjnie zmieniać i ja muszę ratować wszystkie pupy, a do osoby, która wyszła z głupim pomysłem nikt pretensji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenie:

 

Co byście zrobiły, pytam naszych wrażliwych forumowiczek, gdyby przyszedł do was dajmy na to doświadczony psycholog i terapeuta (ale nie wasz) nawrzeszczeć na was, bo nikogo innego nie byłoby w pobliżu :?:

czemu forumowiczek? ja nie mogę? :P

ja bym mu zasugerował byl leczył sie sam

i mu kazał wyp........... :P

 

-- 19 gru 2014, 21:44 --

 

cyklopka, jeszcze bym mu powiedział że jego przedmiot jest durnym humanistycznym

bełkotem dla tych co nie chcą mieć do czynienia z chemią mózgu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×