Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja czy Chad?


wrzesień

Rekomendowane odpowiedzi

Imipramina, jeżeli idziesz w kierunku schizofrenii to nie. Zły kierunek.

Wczoraj znalazłam mu dobrego lekarza. Nie poszedł :-(

 

ja nie jestem pewna co to :-/ nie odpowiedziałaś na pytania, opis świadczy, że mąż jest zaburzony, ale musi go zobaczyć psychiatra

 

to poproś o wizytę psychiatry w domu

 

jak nie to może zgodziłby się iść do psychologa, ale takiego, który zajmuje się diagnostyka, zrobi test MMPI2 itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł wczoraj do nowego lekarza!!!!! i co najważniejsze wszystko mu opowiedział, bo do tej pory mówił tylko, że czasem nie może spać i ma chyba depresję. Dostał 600 Depakiny, 100 Sulpirydu i Tranxene, czyli zestaw, który już miał i dość dobrze na niego działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzesień, zycie z czlowiekiem chorym na Chad, zapewne juz nigdy kolorowe nie bedzie jak u bipolarnego w opisie, ale jest jak najbardziej realne, ale skad wiadomo ze to czad, zeby to stwierdzic maz musialby przynajmniej tydzien latac w hipoamii lub manii, takie 2 czy 3 dniowe poprawy nastroju maja ludzie którzy nawet sa w glebokich depresjach i to nie swiadczy wcale ze choruja na dwa bieguny, jezeli dostanie od lekarza ssri i go wystrzeli na drugi biegun, bedzie to oznaczalo na 90% czad no moze 95%, a po tych lekach co on dostal to niby jak mial wpasc w hipomanie, po neuroleptyku i stabilizatorze nastroju :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie latał przez 2 tyg. w hipo. Leki raz bierze raz nie i zapija piwem. Znikał na całe dnie i noce, Jak wracał miał o wszystko do mnie pretensje.

Nie daję rady. Ja wiem, że on jest chory, chciała bym mu pomóc, ale on nie chce pomocy. Zal mi naszego dziecka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×