Skocz do zawartości
Nerwica.com

Unikanie płci przeciwnej


PM Cool Lee

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tu chodzi o to że kliku podchodzi do lasek i zalotnie pyta o godzinę a one mają kisiel od razu? :P

 

Albo tez przeciwnie. Laska myśli, ze gość wyskoczy z zaproszeniem na kawę a on tylko o drogę pyta.

Zresztą kto wie o co gościowi chodziło. :D

 

-- 16 lis 2014, 12:17 --

 

Podchodzisz do dziewczyny/chłopaka:

- przepraszam, która godzina?

- gdzie tu jest najbliższy sklep/bank/poczta etc.?

- masz może ogień?

- jak dojadę/dojdę do ...?

Zadać podobne pytanka z uśmiechem i błyskiem w oczach, patrzeć na ich reakcje. Bezcenne :D

 

Wyjasnij może o co Ci chodziło, co jest takie bezcenne. Serio nie ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tu chodzi o to że kliku podchodzi do lasek i zalotnie pyta o godzinę a one mają kisiel od razu? :P

mniej więcej tak to działa :yeah:

Nie, po prostu chodzi o to, że każdy powód jest dobry, by samemu zrobić ten pierwszy krok! Gdy poda godzinę wystarczy powiedzieć "O! Mam jeszcze sporo czasu! Wiesz może, gdzie tu można dobrze zjeść?", po czym spytać czy nie chciałaby pójść z tobą. Za którymś razem się udaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tu chodzi o to że kliku podchodzi do lasek i zalotnie pyta o godzinę a one mają kisiel od razu? :P

mniej więcej tak to działa :yeah:

Nie, po prostu chodzi o to, że każdy powód jest dobry, by samemu zrobić ten pierwszy krok! Gdy poda godzinę wystarczy powiedzieć "O! Mam jeszcze sporo czasu! Wiesz może, gdzie tu można dobrze zjeść?", po czym spytać czy nie chciałaby pójść z tobą. Za którymś razem się udaje :D

Za którymś razem dostaniesz parasolką przez łeb i skończy się rumakowanie . :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tu chodzi o to że kliku podchodzi do lasek i zalotnie pyta o godzinę a one mają kisiel od razu? :P

mniej więcej tak to działa :yeah:

Nie, po prostu chodzi o to, że każdy powód jest dobry, by samemu zrobić ten pierwszy krok! Gdy poda godzinę wystarczy powiedzieć "O! Mam jeszcze sporo czasu! Wiesz może, gdzie tu można dobrze zjeść?", po czym spytać czy nie chciałaby pójść z tobą. Za którymś razem się udaje :D

Skoro Ci się udaje to cieszę się :) Dla mnie to nic przydatnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jesteś zbyt ladna.

Takie kozaki z dzisiejszych panów. Smutne.

Ty a coś w tym jest. Większość facetów się dyga zagadać do ładnej laski bo myślą że nie mają szans (na ile w tym prawdy ciężko powiedzieć). Natomiast buraki zdecydowanie nie mają takich oporów przez co często te panie mają wyrobioną opinię o facetach taką a nie inną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu , jeszcze mi się nie zdarzyło , żeby jakiś facet podszedł do mnie i zaprosił na kawe/herbare/piwo

 

Moje życie nie ma sensu :why:

Bo jesteś zbyt ladna.

Takie kozaki z dzisiejszych panów. Smutne.

 

Przecież ich nie zjem , szansę zawsze ma każdy ...

 

Prawdą jest , że kompletny osioł zawsze zagada , bo myśli , że może mieć każda :lol:

 

Panowie ogarnijcie się trochę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tu chodzi o to że kliku podchodzi do lasek i zalotnie pyta o godzinę a one mają kisiel od razu? :P

mniej więcej tak to działa :yeah:

Nie, po prostu chodzi o to, że każdy powód jest dobry, by samemu zrobić ten pierwszy krok! Gdy poda godzinę wystarczy powiedzieć "O! Mam jeszcze sporo czasu! Wiesz może, gdzie tu można dobrze zjeść?", po czym spytać czy nie chciałaby pójść z tobą. Za którymś razem się udaje :D

 

Ja tak próbowałem parę razy. Efekt żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę pić, w ogóle... Jeszcze do niedawna mogłam, ale coś mi się poprzestawiało przez branie Setaloftu i teraz jak wypiję choć troszkę % to zaraz mam stan zbliżony do ataku paniki. No żesz nawet się człowiek upić nie może :?

Ja bralam setaloft kilka lat i mogłam normalnie się upijac :) żadnych skutków ubocznych po .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę pić, w ogóle... Jeszcze do niedawna mogłam, ale coś mi się poprzestawiało przez branie Setaloftu i teraz jak wypiję choć troszkę % to zaraz mam stan zbliżony do ataku paniki. No żesz nawet się człowiek upić nie może :?

Ja bralam setaloft kilka lat i mogłam normalnie się upijac :) żadnych skutków ubocznych po .

 

Zazdroszczę Ci naprawdę. Może coś mi się poprzestawiało, ale nie od leków? Nie wiem, tak się akurat złożyło razem z przyjmowaniem setaloftu. zobaczymy czy kiedyś mi przejdzie heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu , jeszcze mi się nie zdarzyło , żeby jakiś facet podszedł do mnie i zaprosił na kawe/herbare/piwo

 

Moje życie nie ma sensu :why:

Bo jesteś zbyt ladna.

Takie kozaki z dzisiejszych panów. Smutne.

 

Przecież ich nie zjem , szansę zawsze ma każdy ...

 

Prawdą jest , że kompletny osioł zawsze zagada , bo myśli , że może mieć każda :lol:

 

Panowie ogarnijcie się trochę !

 

ponieważ ...

1415662299_xrgrji_600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×