Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, hej! Pamiętnik to z reguły piszemy dla siebie, a na forum piszemy chyba żeby wygadac się komuś.

 

cyklopka Ja nie aspiruję do miana "wujek dobra rada", odpowiadam raczej po to, aby piszący wiedział, że go słucham. Mogę poradzic Makabrze, by kurtki nie traktowała wybielaczem ( i to tylko dlatego, że z wybielaczem mam przygody ;) ), ale jeśli chodzi o sprawy życiowe, to mogę tylko opowiadac historie, które znam ze swojego życia lub z bliskiego otoczenia. Może komuś się przydadzą. Więc pisz, jeśli to ci przyniesie ulgę, ja radzic nie będę, ale będę słuchac i jeśli będę miała jakieś doświadczenie w tym względzie, to je opiszę i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! :papa:

 

kosmostrada, z wielkim zaciekawieniem i podziwem czytam Twoje teksty i odpowiedzi. I tu nie chodzi o "wujka z dobrą radą", ale właśnie o wysłuchanie, odpowiedź na pytania i wielkie wsparcie z Twojej strony.

Każdy ma jakieś doświadczenia z własnego życia, czy podpatrzone u innych i może się tym podzielić.

Słuchasz kosmo bardzo uważnie i starasz się rzeczywiście coś zasugerować, czy wyrazić swoją opinie. I to się bardzo chwali.

RÓB TAK DALEJ.. TO JEST BARDZO CENNE!

Ja jestem wdzięczna zawsze za dialog z Tobą i jeszcze kilkoma osobami.... trzeba się wspierać, to ważne. Człowiek sam nie zawsze myśli poprawnie, czy optymistycznie, dobrze jest wysłuchać drugą stronę.

 

U mnie dzisiaj szaro ale ciepło, raz błysnęło słonko. Wzięłam dzisiaj zwiększoną dawkę leku :roll: na razie jako tako.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może załóż sobie pamiętnik? ;)

Właśnie kończę pisać zeszyt z różnymi skojarzeniami, wyobrażeniami, snami, przemyśleniami. Ale nie wiem nawet czy go sama przeczytam, co dopiero ktoś inny :hide:

 

mirunia, czasem wystarczy po prostu rozmawiać :smile: Nowi czasem wpadają w nerwach, myśląc, że ktoś tu za nich coś rozwiąże, a to tak nie działa.

 

kosmostrada, tak, bo każdy prawdziwy nudziarz od razu zauważy czy się go słucha czy nie ;) A jeśli chodzi o uczenie się na błędach/sukcesach innych ludzi, to na mnie to nie działa. Mnie terapeutka mówi, że "na pani miejscu większość pacjentów zrobiła by inaczej" :blabla:

Zażyłam mój comiesięczny przeciwbólowy zanim się tak na prawdę zaczęło i zyskałam pół dnia normalnego funkcjonowania.

 

Dzisiaj w szkole uczyliśmy się robić syrop z cukru. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej ponownie!

Dziecko było na pizzy z kumplem, mąż zjadł na wyjeździe, więc mogłam robic sobie w kuchni, co chcę, ugotowałam więc kaszę jaglaną. Jem ją właśnie z miodem i orzechami.

 

mirunia, kochana, dziękuję za dobre słowa, łezka mi się w oku zakręciła ze wzruszenia. Dawno nikt nie powiedział mi czegoś tak miłego. (zwykle jestem tak zakłopotana w takich sytuacjach, że mam ochotę zapaśc się pod ziemię. Na całe szczęście to jest net i tego nie widac. ;) ) Ogromnie mnie cieszy, że to pisanie, które przecież dla mnie jest terapią i przyjemnością, komuś wydaje się sensowne. Dziękuję bardzo bardzo :uklon:

 

cyklopka,hej, rozumiem, że poznałaś najsekretniejsze tajniki wyrobu syropu z cukru i musiałaś się podpisac krwią, że nikomu ich nie zdradzisz... :D

 

-- 12 paź 2014, 18:19 --

 

amelia83,hej, miałaś mało czasu na przygotowanie, mam nadzieję, że za bardzo się nie zdołowałaś, w końcu za 2 tygodnie poprawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, procię bardzo, cała przyjemność po mojej stronie, że mogłam sprawić Ci radość napisaniem obiektywnej prawdy... to po prostu fakt. Łezkę wytrzyj i uśmiechnij się :D

Jeszcze raz powtórzę... słuchasz bardzo uważnie i reagujesz :brawo: bo ja ostatnio nie zawsze, ale chyba wybaczycie mój nie tęgi nastrój :?

 

amelia83, hej...! za 2 tygodnie pójdzie już gładko i z górki, główka do góry :D

 

zapomniałam się przywitać z cyklopką :D:papa:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, kochana jutro jeszcze idę, mam robotę na cito i trzeba to zrobić na czas. We wtorek idę do pani dr tylko się zastanawiam czy od niej wziąć zwolnienie, czy lepiej od rodzinnej... rozumiesz, po co mają w pracy widzieć takie L4? Chyba wezmę urlop na razie parę dni, a do rodzinnej w przyszły poniedziałek, bo i tak kończą mi się leki od ciśnienia. ;)

 

wczoraj czułam się fatalnie, dzisiaj na nowej dawce jakby ciut lepiej... a może to uspokajacz tak działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, też bym miała wątpliwości z L-4. Jak byłam ostatnio u dr rehabilitacji, to jej powiedziałam, że nie biorę żadnych leków, bo co ma moja przypadłośc do rehabilitacji zwyrodnień. Może to głupie, może to nie miałoby wpływu na jej nastawienie, może u ciebie to też nie ma znaczenia, od kogo masz zwolnienie.

Nie wstydzę się swojej choroby, ale nie muszę w każdej sytuacji o tym trąbic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, będę spokojniejsza jak wezmę L4 od rodzinnej, na pewno mi nie odmówi, przecież mogę mieć równie hemoroidy :roll: a co

w pracy trochę się domyślają, że mam spadek nastroju, bo to i widać i słychać, a poza tym ciągle się skarżyłam na zawroty.

 

Też się nie wstydzę depresji, ale będą "zdrowsi" w pracy jak będą mniej wiedzieli, a spokojnie odpocznę. Ostatnio byłam 2 lata temu na zwol.

 

-- 12 paź 2014, 19:35 --

 

amelia83, ja też mam zrobić ft4, tsh mam dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Dziewczynki :**************

 

Ja dzis bylam na wystawie Beksinskiego i na targach sniadaniowyh na ktorych jadlam weganskie ciasto dyniowe z kokosem , orzechami , cynamonem i platkami chabru :105::105::105: ogromnie mi smakowalo.

 

Pozniej w domku siedzialam , pichcilam obiad , ogladalam filmy.

Jutro mam wyjazd do Mops po decyzje i testy do grupy.

 

mirunia, ciesze sie ze dzis lepiej sie czujesz:***********

 

kosmostrada, a to prawda co pisala o Tobie mirunia:) ja tez cenie Twoje zdanie i chec pomocy :***********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×