Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy zainteresowanie może stać się udręką na całe życie?


konrad9595

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż po kilkakrotnym obejrzeniu filmu "Dzień Świra"(film opowiada o facecie który, ma NN) powtarza mi sie w głowie jeden cytat: "Powołanie które, kiedyś dawało chęć życia , dziś stało się udręką na całe życie". Boje sie , że u osób chorujących, może wystąpić taki problem , a co gorsza w moim życiu.Proszę o rozważenie tego tematu. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konrad9595, we wszystkim najlepiej zachować umiar. Jeśli ktoś za bardzo poświęca się swojemu zainteresowaniu, nic poza nim nie widzi, nie dostrzega żadnych innych potrzeb, no to rzeczywiście może to być problem i hobby zamiast fajną pasją, sposobem na ciekawe spędzenie wolnego czasu, może stać się koszmarem. Jeżeli jednak potrafimy zachować umiar, to zainteresowanie na pewno nie stanie się udręką. Proponuję więcej dystansu do bohatera i fabuły filmu, który oglądałeś. ;) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Jednak co do głównego bohatera wiele osób chorujących na NN może sie z nim utożsamić.Sam tak kiedyś robiłem,lecz na szczęście kompulsje ustały,ale obsesyjne myśli nie. ALe zgadzam sie , ze trzeba zachować umiar i poznajdywać sobie rożne zainteresowania.Psycholog mi mówiła , że ten film jest zrobiony źle ponieważ ośmiesza głównego bohatera a co za tym idzie chorobe i osoby chorujące, jednak ma w sobie dużo humoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×