Skocz do zawartości
Nerwica.com

AFOBAZOL (Afobazol) !Niedostępny w PL!


beheaded

Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy afobazol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      6
    • Nie
      2
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiałem w extrapharmacy

Też stamtąd brałam. Odsługa wzorowa i czas przesyłki lepszy niż w naszym kraju -_-

 

Zgadza się,ponadto stosunkowo niskie ceny i niski koszt przesyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afobazol to jeden z najlepszych leków antylękowych jakie dotąd brałem . Nie działa jak benzo , w sumie nie uzależnia , nie zamula ,,, a jednak daje sobie radę z lękiem je-banym . Jedna tabletka dziennie , ewentualnie dwie i przez cały dzień żyjesz inaczej niż jak inwalida psychiczny . Lek z tego co zauważyłem działa leciutko nootropowo i rozjaśniająco . Wzięty na noc powoduje duże trudności z zasnieciem ( u mnie). Na drugim miejscu jest u mnie po Afobazolu Alpra , ale to zupełnie inne leki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie, że afobazol połączony z hydroksyzyną (u mnie 25mg) wyjściowo działa podobnie jak alpra :) A nawet bym powiedział, że lepiej. Afobazol lekko tak jak kalebx3 napisał działa nootropowo, hydroksyzyna dodatkowo uspokaja i relaksuje, lecz już nie usypia jak to z reguły jest kiedy bierze się ją samą i fajnie się to wtedy równoważy. Niestety mało mi już go zostało, żeby wejść na nim na cykl, ale stosuje wyjściowo afobazol z hydroksyzyną zamiennie z alprą. Z tym, że doraźne leczenie mija się z celem troszkę.. już nie mogę się doczekać aż skończą się u mnie problemy finansowe i zacznę się już leczyć, tak na pełny etat, bo każdy dzień to męczarnia u mnie aktualnie, kompletny brak chęci do życia, totalne żnużenie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę to niedługo weryfikował orgonalopetycznie.

a jak to wygląda w praktyce " organoleptycznie "? ;) Czy oznacza to ,że wchodzisz w kupno tego leku na ruskim bazarku ?

 

-- 20 sie 2015, 18:08 --

 

Jest jeszcze Adaptol. To polecacie?

Adaptol ma działanie antydepresyjne i też dopiero po jakimś czasie (podobnie jak większość SSRI ),,, efektu antylękowego nie zauważyłem .

Na doping do-życia i lepsze samopoczucie , motywację ( nie typowo jako antylękowec )polecałbym Ladasten .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie dwie paczki na ruskim bazarku, oczekuję aktualnie i będę testował. ;)

 

A słowem przypomnienia- lek zwiększa uwalnianie BDNF i NGF, posiada aktywność GABAergiczną, jest agonistą receptorów melatoninowych MT1, antagonistą receptorów melatoninowych MT3, agonistą receptorów sigma-1, odwracalnym inhibitorem MAO-A i być może wpływa na niektóre receptory serotoninowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie dwie paczki na ruskim bazarku, oczekuję aktualnie i będę testował.

Fajno ;)

A słowem przypomnienia- lek zwiększa uwalnianie BDNF i NGF

- masz jakieś dane naukowe co do tego .

jest agonistą receptorów melatoninowych MT1, antagonistą receptorów melatoninowych MT3,

-nie znam sie na receptorach , ale jak wziąłem ten lek już koło 17 miałem duże problemy z zaśnieciem . Dlatego zasadęr miałem taką ,że z rana Afobazol , a na wieczór ( dorażnie ) benzo.

Osobiście dałbym Nagrodę Nobla w dziedzinie leczenia lęków temu , który wymyślił ten lek . Dla mnie to Złoty Medal .

W dodatku lek rozjaśnia myslenie , działa wyrażnie nootropowo .

I prosze się nie sugerować moimi Tu wypocinami ,,, jak ktoś zamówi i mu nie pomoże ( bo to drogi lek ) . Na moje lęki jest to lek wręcz doskonały .

Dark życzę powodzenia w testach ,,,żeby wyszły POZYTYWNIE! ;)

 

-- 19 wrz 2015, 17:36 --

 

acha , znalazłem takie cóś :

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19334503

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lek jest super, między innymi jego działanie nootropowe, myślę, że działa jeszcze mocniej albo porównywalnie nootropowo jaksam noopept. Jeżeli ja jestem troche chronicznie zmęczony, to po tym leku wstawanie z łóżka stosując ten lek regularnie było przyjemnością, robienie sobie śniadania itp itd, działa bardzo naturalnie co jest wielkim plusem, nie czuć typowej "chemii" jak przy np. SSRI. Niestety minusem tego leku jest to, że po 2-3 tygodniach zażywania jego działanie u mnie znacząco spadło. Także jest to lek na miesiąc maks półtora, jeżeli wliczamy w to zwiększenie dawek, albo stosowanie doraźne. Mam jeszcze kilka tych "cukierków", aa wrzucę sobię jednego, na dobry dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa bardzo naturalnie co jest wielkim plusem, nie czuć typowej "chemii" jak przy np. SSRI. Niestety minusem tego leku jest to, że po 2-3 tygodniach zażywania jego działanie u mnie znacząco spadło.

-dokładnie. Dlatego przy tym leku konieczne przerwy , ew. rzadsze acz doraźne branie leku .

Wudezet, do jakich dawek dochodziłeś w porywach najwięcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-1-1 bodajże albo 1-1-0 w ciągu dnia, czyli 20-30mg na dobe. Jak działanie znacznie osłabło to po prostu odstawiłem. Zostało mi kilka tabletek, to sobię zostawiłem do doraźnego stosowania. Troszkę szkoda, że tolerancja się wyrabia, podobno maksymalny efekt leczenia uzyskuje sie po 4 tyg. nieprzerwanego stosowania, no ale niestety - nie w naszym wypadku. Ale dobre i to, nie można mieć przecież wszystkiego :) Taki np. mix z adaptolem, stosując te leki naprzemiennie, żeby uniknąć narastającej tolerancji może być dobrą alternatywą dla tych naszych ogólnodostępnych SSRI/SNRI itp Co jak co ale leki mają dobre, stosując je nie ma czegoś takiego jak efekty uboczne, efekty odstawienne. Także na afobazolu i noopepcie zapewne się moje leczenie na rosyjskich lekach nie skończy. Jak narazie w planach mam wellbutrin plus jakiś neuroleptyk, zobaczymy jak mi to podejdzie. Cel to wyeliminowanie chronicznego zmęczenia,i sedacja. Jak nie będzie przy tym optymalnie, że tak to nazwę, to będę kombinował dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno maksymalny efekt leczenia uzyskuje sie po 4 tyg. nieprzerwanego stosowania, no ale niestety - nie w naszym wypadku. Ale dobre i to, nie można mieć przecież wszystkiego :)

Wudezet,

- no, ciekawa teoria . Skąd to wziąłeś, tę wiadomość ,że po 4 tygodniach ( a na przykład nie wcześniej czy pózniej ),,, i dlaczego nie w naszym przypadku ? Przecież nie biorą tego ludzie zdrowi, tylko najczęściej tacy jak my ,znerwicowani , depresyjni lękowcy ?

 

-- 02 paź 2015, 14:38 --

 

dodam jeszcze tyle ,że również dziś zakupiłem 3 paczuszki tego ruskiego cuda :D

Idzie jesień , a ostatnia była u mnie wyjątkowo lękowa ,,, ta nie będzie bo ja wy-je-bie w kosmos ruską rakietą "Afobazol CCCP"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://hyperreal.info/talk/afobazol-tek-ogolny-t27625.html

 

W pierwszym poście tematu - nie wiem czy to prawda, ale być może rozszyfrował rosyjską ulotkę, i tak jest tam napisane, U Ciebie całe działanie afobazolu opadło po dłuższym stosowaniu? U mnie to prawdopodobnie głównie właściwości nootropowe , nie pamiętam - dosyć dawno to było. Ale pewne jest to, że zszedłem z tego leku po kilku tygodniach przez właśnie spory spadek działania nootrpowego - te naturalne 'rozjaśnienie umysłu' po tym jest mega, a głównie o to mi chodziło, dlatego zszedłem. Co do fobii, lęków itp to nie pamiętam.

 

Chyba znalazłem źródło skąd czerpała tamta osoba informacje:

 

http://omedicine.info/pl/afobazol.html

 

Maksymalny efekt osiąga się przy końcu 4 tygodniu leczenia i trwa średni okres posleterapevticheskom 1-2 tygodnia.

 

a Ty do jakich dawek maksymalnie dziennie dochodziłeś i po jakim czasie działanie zaczęło słabnąć? Z tej stronki wynika, że 60mg to maksymalna dzienna dawka. Może jakbym wliczył w tamten cykl zwiększenie dawek to na 2 miesiące by było fajnie odczuwalne działanie, ale wątpie, że na 3, że tyle powinien trwać cykl - tak jak jest tam napisane.

 

-- 02 paź 2015, 17:22 --

 

Kalebx3

 

To życzę miłego spędzania czasu na tej rakiecie he he. Ja też mam jeszcze kilka tych cukierków na słabszy dzień w słabych dniach, że tak to nazwę. Na rosyjskim bazarku widze, że płatność PayPal wprowadzili, także jak skończę bidować to zapewne się skuszę :D Ale kieeedy to będzie.. na nowy rok.. Jak narazie trzeba w tym gównie trwać, i wspomagać się bieganiem co drugi dzień, w jakimś małym stopniu zabiją te k urwy - astenię. hipersomnie, chroniczne zmęczenie, depresje - jak zwał tak zwał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słowem przypomnienia- lek zwiększa uwalnianie BDNF i NGF, posiada aktywność GABAergiczną, jest agonistą receptorów melatoninowych MT1, antagonistą receptorów melatoninowych MT3, agonistą receptorów sigma-1, odwracalnym inhibitorem MAO-A i być może wpływa na niektóre receptory serotoninowe.

 

 

Dark Passenger,

jesteś pewny ,że Afobazol jest odwracalnym MAO-A ?

Bo właśnie dziś poczułem w sobie stan ( po Afo ) charakterystyczny dla MAO- A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×