Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

o ja pieprze ostatnia minuta i akcja i Szwajcaria strzela, hobbi stawiasz już 1/3 wielkiej amerykańskiej krowy!!!!!!!!!!!!!!!!!111

 

-- 15 cze 2014, 19:52 --

 

jestem prorokiem na kolana hobbi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejben rzadzisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :great::great::great::great::great::great::great::great::great::great: zawsze wierzyłem w ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hip hip hurra na czesc rejbena !!!!!!!!!!!!!!! zarobiłes na konserwe turystyczna jak narazie :great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wszedł typ rejbena szwajcaria ekwadaor 2 1 , teraz wystarczy ze Francja wygra z Hondurasem i Argentyna z Bosnia to wtedy wygrywam z 10 zł 170 zł :D mogłem wiecej postawic ale nie miałem do niego zbyt duzego zaufania , ale 170 zeta piechota nie chodzi . Rejben jak cos wygram dostaejsz całe 10 % nie dziekuj :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, za co miluska ??? co jak co ale jeszcze az tak zdesperwoany nie jestem zeby ci płacic za to ze jestes posiadaczka super arcycudnej fit dupci :P

od dzisiaj rejben to moj mega ziom :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, w sumie mowilem rejbenowi ze jak wygram to mu odpale na pizze z trumienka, tylko nie wiem czy mu sie juz jajka wykluly, niach niach 8)

 

-- 15 cze 2014, 19:17 --

 

kurczaki pieczone ze tez nie wierzylem w tego "geniusza sts" i nie postawiłem całej stowki :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłam :mrgreen:

 

-- 15 cze 2014, 20:34 --

 

Aranjani, piłkę !

 

Kilka razy buta zgubilam , ale dobrze strzelam podkrecona..

 

 

no ja nie wątpie w Twoje umiejętnosci :mrgreen:

 

-- 15 cze 2014, 20:35 --

 

Doberman, dobry humor?? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×