Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, no jakos leci powiem Ci, nawet fajnie, duzo rzeczy zalatwiam, z ludzmi gadam w ciagu dnia :) wiec sie ciesze, ze wreszcie powrocilam do zycia troche. Tylko wlasnie wczoraj jakies mdlosci mnei zlapaly i trzymaja do dzis :-/ W sumie pierwszy taki gorszy dzien po przyjezdzie, bo tak caly tydzien, zero oslabienia i dobry stan :)

 

-- 09 maja 2014, 08:11 --

 

i dzis znow oslabienie obecne :-/ nie ogarniam tego wszystkiego juz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się maszynką tam golę i nie wiem czy to dobre ....często się zacinam w tamtych miejscach ....brawa dla mnie ;/

 

mam taki mechaniczny posmak w buzi , ropa cały czas jest , boli mnie gardło i głowa mi pęka totalnie ..jeszcze mam jakieś kłucia w nogach no koszmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko nic.

Morfologia automatyczna - OK

Morfologia ręczna - OK

CRP - OK

OB - OK (mikro powiększone - 12 zamiast 10. Ponoć to może być nawet błąd pomiaru)

Immunoglobulin IgE - OK

Amylaza / Amylase - OK

Bilirubina całkowita / Total Bilirubin - OK

Potas / K - OK

Sód / Na - OK

 

GGTP

Transaminaza GOT / AST

Transaminaza GPT / ALT - Tutaj wszystko podwyższone. USG przy znacznym powiększeniu parametrów nic nie pokazało (2 lata temu).

Teraz wyniki dwa razy lepiej. Wiem, że produkuje przeciwciała HCV. Idę na kolejne, kontrolne USG aby zobaczyć co dalej. Może nic się nie zmieniło.

 

Lekarz jednak stwierdził, że moje problemy to nerwica. Mam brać leki, i leczyć wątrobę. Resztę się zobaczy...

 

-- 09 maja 2014, 15:53 --

 

Właśnie dostałem kolejnego ataku natrętnych myśli.

 

Nie chce aby to był rak... W poniedziałek USG.. Trzymajcie kciuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piti trzymam mocno kciuki wszystko bedzie dobrze!!!:)tak po prostu i już:)

Dziewczyny jak wam minął dzień??

Kakunia ty chyba masz stan zapalny nie doczytałam wybacz mi proszę ale czy to nie angina? Ból głowy plus niesmak ropy w buzi ja bardzo często chorowalam na angine kiedyś i u mnie głównym objawem było rozbicie ból głowy nudności czasem, obolalosc mięśni czasem duszność i właśnie straszny niesmak. Bol pojawiał się o dziwo sporadycznie albo wcale. A bralam silne antybiotyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja to kiepsko sie czuje, ten okres mam i masakra. Tzn. brzuch mnie nie boli - o tyle dobrze. Ale taka sie czuje senna, otumaniona i oslabiona. Wczoraj juz ledwo funkcjonowalam i o 11 poszlam spac (a to wczesnie jak na mnie), a dzis od rana oslabienei.

I oczywiscie moze to normalne przy okresie, ale ja juz sie boje, ze pewnie anemie mam albo cos gorszego :-/ Podczas ostatniego okresu czulam sie calkiem spoko, chyba nawet oslabienia nie bylo...

A jak zaczynam sie bac, to czuje sie jeszcze gorzej i juz wtedy nei wiem czy to tak sie czuje, czy od nerwow tak :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już dwa miesiące chora jestem ;/ i mam pełno węzłów chłonnych i kłucia wszędzie i ogólne bóle głowy o rozpierającym charakterze i ta ropa..nie wiem najbardziej sram ze strachu jeśli chodzi o węzły :( mam ich 14 na szyii około 8 niektóre sa jak główka od szpili a niektóre większe o całkiem innej konsystencji ( wiem głupio to brzmi) ...dla angielskich lekarzy te węzły są normalne dla polskiego lekarza już nie za bardzo...nie ogarniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia mieszkam w uk i co się tu żeśmy nadenerwowali tu...ile nachodzili i naklocili...dzieciom zamiast powiew moczu to papierem lakusowym sprawdzają mocz...wysyłkę miały to jedna maść na wszystko...lekarka nie wiedziała gdy zapytałam jak podaje się Wit d.... Mój mąż ma bielactwo ma 85 procent ciała objęte a tu syeuerdzili że to wysypka uczuleniowa i kazali mu się myć nioralem dopiero jak się wurzyl i pokazał papiery ze się leczył w Polsce na to łaskawie mu do dermatologa wizytę umowili...Ja z zatikami trzy razy podejście robiłam i jakiś sterydy dostałam zamiast antybiotyku szczęście w nieszczęściu z tym zębem ze dostałam antybiotyk to taki też na zatoki:) cieszyłam się i czyje się lepiej:) a ja na twoim miejscu zemdlalabym w miejscu publicznym i niech w szpitalu wszystko sprawdzą...czasem tu się inaczej nie da pi prostu...

Nerwa współczuje bidulko:( ja mam dostać i już się boję bo tak jak ty mam zawsze osłabienie leki ze zemdleje że anemia itp...ech:(

A mi baba zadzwoniła ze psychiatta mój musiał wyjechać sprawy rodzinne i cóż....kilka tyg czekałam a jest jeden tylko... Trzeba czekać:)

 

Jak wam mija sobota? My mamy dziś 6 rocznicę ślubu i miło dziś wieczór mija:) gafalisny gdzie pojedziemy na wycieczkę jak będziemy mieć dwa tyg dla siebie:)

Księżniczko jak ty się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia 123, mam identycznie mniej wiecej od roku. Wezly klucia bole glowy i ciagly katar. Najzabawniejsze jest to ze moja dobra kumpela ma podobny problem i odsylalaja ja od laryngologa do alergologa tak jak mnie. jAK DO TEJ PORY NIKT LACZNIE Z RODZINNYM NA NIC NIE WPADL I TWIERDZA ZE OK WIEC TEGO SIE STARAM TRZYMAC. W tym tygodniu mam wizyte i ide z calym pakietem badan krwi, ktore sa teoretycznie ok. Wszystko w normie. Jednak limfocyty od pol roku przy gornej normie...Jakby ciagle byly w pelnej gotowosci:/ Nie wiem czy nerwica ma na to wplyw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papierosów nie palę...badanie miałam laryngologiczne w PL bo tu w UK w dupie to mają i tam laryngolog mi powiedział że jest widoczna ropa ( miałam już niestety szczękościsk ból niedoopisania ) brałam antybiotyk ok 2 tyg ...ropa zlatywała w dużej ilości ...poczułam się ok po 2 tyg znowu chora i już wymioty ropą miałam bardzo porządnę :( wziełam znowu antybiotyk ...miałam spokoju około tydzień i znowu pluję ropą mam wiele brzydkich plam na języku :( boli mnie przedziwnie głowa ;/;/;/;/ ROzpiera i czuję słabości mam uczucia uderzenia gorąca, pocę się ;/ I te węzły cholerne jest ich dużo po prostu! Fakt większość jest poniżej centymerta ale ja je czuję strasznie ;/;/ ogólnie od pół roku czuję że sobie coś po gardle spływa ...ale od dwóch miesięcy jestem chora non stop z małymi parodniowymi przerwami. Jak biorę antybiotyk to język mnie nie boli nie ma plam , nalotów nic i jest ok po antybiotyku syf, ból ropa i węzły ;/

 

Też już myślałam , żeby udawać omdlenie żeby do szpitala mnie zabrano bo sama nie wiem ile ja to jeszcze wytrzymam !!!!! Jak znowu nadejdzie szczękościsk to ja si zabije ! Oprócz tego bóle kości ...słabości , poty , drżenie rąk , bóle mięśni i drżenia ( troszkę zmalały biorę aspargin) , kołatania serca i uderzenia pulsu do głowy , ostatnio też piski w uszach i zatykanie ale nie wiem czy to od ciągłego chrząkania czasem ....

 

-- 10 maja 2014, 23:58 --

 

To ja mam ogólnie badania krwi bardzo dobre tylko mocz lekko chu*** i zapalenie jajnika ale to nic....no mnie jeszcze w kościach kłuje ;/ ale ta ropa mnie wykańcza totalnie ;/;/ i ten ból w głowie tak jakby mi ktoś śrubę wkręcał jest on chwilowy przy ruchach i potem wylewa się rooopaaaaa i biała wydzielina i brunatna i tak w koło macieju

 

-- 11 maja 2014, 00:05 --

 

Aha stan zębów no cóż jeden do wyrwania a reszta to jakieś małe ubytki gdzieś tam z przodu ...ale ten jęzor mnie boli ja nie wiem może mam jakąś bakterię ...bardzo dużo moich objawów przyszło wraz z tym kiedy kota zaczełam wypuszczać ale to może akurat jakiś przypadek ,,,choć chciałabym wymaz z gardziela pobrać i zrobić jeszcze jakieś badania co proponujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakiś wymaz z gardła, ale naradź się na ten temat z lekarzem

głowa boli Cię zapewne od stanu zapalnego w gardle, węzły chłonne też mogą być z tego powodu powiększone (czy one są bolesne i czy tylko na szyi), jakaś gorączka, ból brzucha?

ząb musisz koniecznie usunąć - pozostałe wyleczyć

może powinnaś zrobić jeszcze raz morfologię z rozmazem, ob, crp, aspat i alat

i myślę, że jeszcze raz do laryngologa

 

zapalenie jajnika to nie jest nic - zajmij się tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p$ychiddae, ja mam to $amo co kakunia, a zabki polezone/zdrowe ;) a wezly mam. gardlo boli tez, alryngolog nic nie widzial, wymaz tez nic nie dla, a u$g pokazalo MALOLICZNE wezly od 1-1.5 cm o niepodejrzanej echo$trukturze :) w $zyji i pachiwnie ;) moroflogia od pol roku 3 rayz robiona w$zy$tkie wyniki te $ame w normnie :D UJ wie co je$t... ja mam do tego pierdolone $ztywnienia nog , to napenwo juz rak na krego$lupie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko mi się czyta Twoją wypowiedź przez te dziwne znaczki :x

 

Ból gardła to ból gardła - mnie też czesto boli ale jakoś nie rozczulam sie nad tym, ale jeśli faktycznie jest to ropa to prawdopodobnie jest jakaś infekcja

Węzły masz - każdy je ma :-)

 

Pieczenie języka może np występować przy depresji lub nerwicy, ból glowy także - polecam konsultacje u lekarza psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przez znaczki :D tylko przez jeden znaczek :D.nie dziala mi na kompie klawi$z "$" :D i wlepiam DOLARA :D. język mnie nie piecze, lekarze nie pomagaja, tylko tabletki :D. Je$li czlowiek $am $ie nie ogarnie to nic z tego ;) Dla mnie p$ychologia to $ciema XXI wieku i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TylkoSteki, no niestety, tak to wlasnie dziala wszystko :-/ ja mialam problemy z przyspieszonym pulsem caly czas, jak sie na tym skupialam. A jak zaczelam czytac o tym, to w szpitalu wyladowalam, bo nie chcial mi w ogole spasc :)

A potem jak jakos sie ogarnelam i juz nie skupialam w ogole i nie myslalam o sercu, to zawsze jak mierzylam puls to spoko, niski i zadnych problemow.

Takze najwazniejsze - nie wkrecac sie w takie myslenie, bo od tego wszystko sie nakreca :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam gorsze problemy z zębami ...i oprócz bólu owego zęba nic mi nie było......szczerze wątpię że to zęby najpierw boli mnie głowa u góry potem zaczynają zęby i spływa wydzielina non stop;/;/;/;/ Dziś już umieram dosłownie ;/ W marcu trafiło mnie choróbsko na które dano mi tylko paracetamol od tetgo się zaczeło widocznie nie doleczyłam no bo jak można samym paracetamolem się doleczyć ? Choć obstawiam też jakiegoś gównianego grzyba bądź gronkowca bo nigdy nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczyno zdziwiłabyś się jakie mogą być powikłania próchnicy - przecież to są ogniska bakterii, a ząb, który jest do wyrwania jest bombą pełną bakterii

 

jeżeli bolą Cię zęby to do dentysty, a potem do laryngologa i zastanowić się nad zapaleniem zatok, ale i tak laryngolog może chcieć konsultację stomatologiczną (na zatoki mogło pójść od zęba)

 

pierwsza lepsza stronka o próchnicy:

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/zeby/chore-zeby-przyczyna-bolu-glowy-zapalenia-zatok_35975.html

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moja tem ciała to od 34,5, do 36....przeważnie mam 35 stopni ;/;/ i tak trwa to już jakiś czas . NIe twierdzę , że od zęba nie ..ale na początku miałam grypę i chore zatoki a teraz zdycham ;/ nie wiem czy w szpitalu się dziś nie znajdę ból karku i całej głowy ...ryczę już cały dzień....ropy coraz więcej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×