Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety ciężko czasami wybić boreliozę

 

Podobno te przeciwciała występują też u zdrowych ludzi

Byłaś w szpitalu z tą boreliozą, gdzieś kiedyś czytałam, ze im bardziej zaawansowana tym ciężej jej się pozbyć

 

Branie benzo 5 m-cy nie jest dobrym pomysłem, po miesiącu czasem jest problem z odstawieniem

 

4 miesiące to chyba taki max i to 2 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez strasznie tyje od czasu jak zaczelam brac benzo. Szczeze mowiac nie jestem pewna czy to od tego ale jakos czasowo wszystko sie laczy i tak jak rok temu niesamowicie chudlam i wygladalam jak szkielet to teraz dobijam do 60 kg i to jest moj zyciowy rekord...a w grudniu wazylam 54 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam ze psychidae ma duza wiedzę :)

 

Wiecie co, teraz zauwazyłam ze mi spuchł troche policzek po stronie tego drgajacego oka, i pod okiem sie taki worek zrobil i siniec, pewnie od tych drgan ale juz mam shize bo jest coraz gorzej. dzisiaj tez mialam wiecej boli i uciskow w skroniach na glowie w szczekach. martwie sie tym obrzekiem, moze powinnam pojsc na pogotowie z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biorę benzo znowu tym razem od listopada 1 mg codziennie

dziewczyny prosze powiedzcie mi

od czego moze byc spuchniety jezyk caly taki nabrzmialy z odcisnietymi zebami po bokach? strasznie szeroki i gruby

rano to mi usta rozszerza jak go wyciągam

w ciagu dnia tez duzy i taki nalot

w marcu mialam caly bialy bo mialam grzybice gardla tez

teaz niby jej nie ma ale jezyk wyglada strasznie

czy to moze byc od glistnicy?

bo skoro gdy grzyby są w jelitach- to jezyk jest oblozony (przeciez caly przewod pokarmowy jest chory) to to moze byc od glistnicy? przeciez to pasozyt i zatruwa mnie i te toksyny wydalaja sie

ten jezyk to moze byc to? chetnie bym wkleila zdjecie jezyka ale nie wiem

sama sie przerazam jak go ogladam

czy jednak to od ropnych migdalkow?

Jezu ja zwariuje co to jest ZA CHOLERSTWO?!

i taki smak dziwny pełno śluzu w gębie i język jak balon z nalotami ja mam dość!!!!!

jak myslicie ? co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Kakunia czekalam na twoj wpis. Bardzo ci wspolvzuje choroby. Dobrze ze masz antybiotyk a powiedz haka dawka I na Ile dni dostalas?? Trzymam mocno kciuki za Ciebie. Masz racje u mnie na pogotowiu jak bylam tydzien temu to byla hinduska a w ten piatek dentysta pakol:) w przychodni u nas tylko dwoch anglikow jest:) pisz jak sie czujesz czy choc troszke lepiej??

Ja mam fazy bo bol zeba wraca a denysta w piatek dopiero fzeonilam pytac czy moze jutro by sie dalo ale niestety:( I mam leki ze ojade tam bedzie od nowa ropa I Stan xapalny I sepsy dostane zapewne:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz rozpozna Ci dopiero sm gdy będzie miał niemal 100% pewności, prawdopodobni będziesz musiała iść do szpitala

Gdy pojawi się coś na kształt rzutu nie czekaj tylko jedź na sor neurologiczny - wtedy podają solumedrol, który na początku choroby powoduje ustąpienie rzutu lub jego złagodzenie

Trzeba jeszcze wykluczyć czy te zmiany nie są naczyniopochodne

Jeśli to sm to jaka to jest postać

 

Mam nadzieję, że jeśli coś musi być, to będzie to borelioza

Trzymam kciuki

Pozdrawiam

 

Tylko, że ja nie wiem co to jest rzut. Czytałam o tym, ale nadal nie wiem czy ja coś takiego miałam czy nie. Ja się ciągle źle czuję :( A jeszcze przez miesiące kazali nie wsłuchiwać się w siebie i olewać swoje objawy, myślałam, że to nerwica i że powinnam się skupić na normalnym życiu, a teraz już nic nie wiem.. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poradzcie cos, zaczyna mi drgac drugie oko :( jak tak dalej pójdzie to bede miala zaburzenia czucia na calej twarzy, do tego jeszcze wrażenie ciagnięcia policzków i ta opuchlizna wczoraj. Niewiem jak dotrwam do tego rezonansu a pozniej zanim wynik będzie to ja zwariuje, powykrzywia mnie w końcu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko, że ja nie wiem co to jest rzut. Czytałam o tym, ale nadal nie wiem czy ja coś takiego miałam czy nie. Ja się ciągle źle czuję :( A jeszcze przez miesiące kazali nie wsłuchiwać się w siebie i olewać swoje objawy, myślałam, że to nerwica i że powinnam się skupić na normalnym życiu, a teraz już nic nie wiem.. :why:

 

'Rzut może być pojedynczym objawem albo grupą objawów neurologicznych. Zaliczamy do nich te, będące nieprzyjemnymi odczuciami (drobne drżenia, osłabienie siły i skurcze mięśni) oraz te, które zdecydowanie przeszkadzają w codziennych czynnościach (brak możliwości ruchu i utrzymania równowagi, ból mięśni i całych kończyn). Ze strony narządu zmysłów najczęściej występują zaburzenia widzenia (obraz w jednym lub obu oczach może być zamazany, podwojony albo całkowicie niewidoczny), rzadziej zaburzenia słuchu, węchu czy smaku. Bardzo charakterystyczne jest też uczucie ogólnego rozbicia (jak w trakcie przeziębienia) i napięcie pojawiające się kilka dni przed konkretnymi objawami. Towarzyszy im też obniżenie nastroju oraz niemożność skupienia uwagi."

 

czyli jest to nowy objaw neurologiczny

 

ale zaczekaj jeszcze na wynik boreliozy

neurolog i tak wyda Ci skierowanie do szpitala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny poradzcie cos, zaczyna mi drgac drugie oko :( jak tak dalej pójdzie to bede miala zaburzenia czucia na calej twarzy, do tego jeszcze wrażenie ciagnięcia policzków i ta opuchlizna wczoraj. Niewiem jak dotrwam do tego rezonansu a pozniej zanim wynik będzie to ja zwariuje, powykrzywia mnie w końcu :(

 

 

jak oko drga to przecież niedobór magnezu

 

-- 14 maja 2014, 07:46 --

 

byłam wczoraj u lekarza i jakoś wyleciało mi z głowy powiedzieć ze mnie nogi sztywnieją i mrowią :((( boje się ze mam raka kregoslupa... :(.

I po 2 tak mi zesztywnialo wczoraj rano jak sie obudzilam mięsnie miedzy szyją a barkami ? tak po bookach po obu stronach ze jak poszlam do kolezanki co lubi masowac to myslam ze sie poplacze przy kazdym dotyku, dzisaj tez to jest az na uszy ciagnie :( masakra jakas. takie zbite jakbym miala miesnie i az taka bułe mam po jednej stronie :(((((( ( a moze to juz guz taki wielki) :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to nie jest niedobor magnezu bo biore go od roku i badania na magnez potas sod tez robilam wszystko w normie. W moim przypadku jest uszkodzenie nerwu trojdzielnego twarzy, ale nie neuralgia bo mnie to nie boli. Nachodzilam sie tyle po lekarzach i jedyne co to jest opcja guz albo nerwica, zaden lekarz nie sugerowal ze moze to byc jeszcze cos innego. Ale od nerwicy raczej obrzeki sie nie robia.

Mrowienia tez mam, rece, nogi, twarz, glowa, wszedzie. Tylko Ty Ksiezniczka masz je pewnie od kregoslupa, a ja niewiadomo z jakiej przyczyny i ta niewiedza jest najgorsza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nervuska : napewno od kręgosłupa... ale :( boli mnie to juz rok i mam jazyd ze to guz, mialam badanie na krew , reomatyzm itp..... i teraz w spzitlau dodatni czynni na reumatyzm wyszedl :(((. ale boje sie ze to nie jakas dyskopatia, ale guz :( ale przez rok to juz licho mogloby ze mna byc, chcoiaz kto wie...:( boje się strasznie. Nie wiem czmeu zpaomnialam lekarce o tym powiedziec , glupia jakas jestem.

Jeszcze jak np ide na basen i siedze chwilę w jacuzzi i mi strumien wody leci na lędzwie to wtedy noga tez mi sztywnieje.... :((.

Nervuska ja mam wywalony caly staw skroniowo zuchwowy :)))). wychodzi mi calkiem przy szerszym otiweraniu buzi, lekarz mowil ze dziwnie ze nie mam wlasnie uszkodzonego tego nerwu trujdzielnego, pol roku mnie chyba bolalo ucho kolo tej szczeki ale pozniej przeszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam wczoraj u lekarza i jakoś wyleciało mi z głowy powiedzieć ze mnie nogi sztywnieją i mrowią :((( boje się ze mam raka kregoslupa... :(.

I po 2 tak mi zesztywnialo wczoraj rano jak sie obudzilam mięsnie miedzy szyją a barkami ? tak po bookach po obu stronach ze jak poszlam do kolezanki co lubi masowac to myslam ze sie poplacze przy kazdym dotyku, dzisaj tez to jest az na uszy ciagnie :( masakra jakas. takie zbite jakbym miala miesnie i az taka bułe mam po jednej stronie :(((((( ( a moze to juz guz taki wielki) :((((

 

może dysk Ci wypadł?

spokojnie - większości ludzi o ile nie wszystkim jak źle siądą to noga/nogi drętwieją

 

księżniczka masz bruksizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ucho tez mnie boli czasem, i obok ucha, i szczeki tez a najbardziej wlasnie ta lewa, ale moje bole sa jednosekundowe i klujace, dziewne jakies przypominaja troche nerwobole tylko slabsze. Bardzo dziwne to wszystko u mnie jest, co za paskudztwo. ja sobie wyobrazam juz najgorsze rzeczy, ze guz w glowie rosnie i dlatego mi coraz gorzej. Tak samo jak Ty masz jazde z rakiem kregoslupa, tak ja mam jazde z guzem w glowie. Nigdy powaznie nie chorowalam a odkad zachorowalam na tarczyce to wszystko sie pochrzanilo caly organizm mi sie sypie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślinianek nie mialam badanych, jakis czas temu bolalo mnie tez miejsce przy uchu, przy dotyku, w cecie wyczytalam ze to slinianka, ale juz mi przeszlo. Co do bruksizmu, jako dziecko zgrzytalam zebami to fakt, teraz juz nie, od lat mam taki tik nerwowy ze gryze skorki na policzkach od wewnatrz przy czym zaciskam szczeki (smiesznie to brzmi), ale nie mam problemu z otwieraniem buzi i w szczekach mi nic nie przesakakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam wczoraj u lekarza i jakoś wyleciało mi z głowy powiedzieć ze mnie nogi sztywnieją i mrowią :((( boje się ze mam raka kregoslupa... :(.

I po 2 tak mi zesztywnialo wczoraj rano jak sie obudzilam mięsnie miedzy szyją a barkami ? tak po bookach po obu stronach ze jak poszlam do kolezanki co lubi masowac to myslam ze sie poplacze przy kazdym dotyku, dzisaj tez to jest az na uszy ciagnie :( masakra jakas. takie zbite jakbym miala miesnie i az taka bułe mam po jednej stronie :(((((( ( a moze to juz guz taki wielki) :((((

 

może dysk Ci wypadł?

spokojnie - większości ludzi o ile nie wszystkim jak źle siądą to noga/nogi drętwieją

 

księżniczka masz bruksizm?

 

 

Mnie nie boli od siedzenia w jednym miejscu, tylko to wystepuje rano... a ręka czasem dretwieje wieczoem, jakby zmeczona byla i przeciazona.....Dysk ?? chyba nie ... jakbym wtedy chodzila ? to nie jest bol kosci ylko taki eee, zbitych mięśni i siniakow...;/;/

A co do szczęki to nie mam bruksizmu, mialam badania w Klinice rehabilitacji narządów żucia w Poznaniu, robili mi zdjecia rtg (kilka roznych) itp i nic nie jest tma uszkodzone przperost stawu się zrobil czy cos :D zęby mi się nie stykaly ze sobą pol roku ale oni nie widzieli tez problemu :D mowili ze mam to do zawsze, a jakos wczesniej szynke z chleba gryzlam a nie musialm polykac przez szczeline zebowa :D..... miedyz goóra a dołem, cwiczylam sobie troche zgryz i jakos po roku juz się stykają znowu... i jest ok

 

-- 14 maja 2014, 08:51 --

 

ooooo nervuska mi chrupie przy najmniejszym otwarciu szczeki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biorę benzo znowu tym razem od listopada 1 mg codziennie

dziewczyny prosze powiedzcie mi

od czego moze byc spuchniety jezyk caly taki nabrzmialy z odcisnietymi zebami po bokach? strasznie szeroki i gruby

rano to mi usta rozszerza jak go wyciągam

w ciagu dnia tez duzy i taki nalot

w marcu mialam caly bialy bo mialam grzybice gardla tez

teaz niby jej nie ma ale jezyk wyglada strasznie

czy to moze byc od glistnicy?

bo skoro gdy grzyby są w jelitach- to jezyk jest oblozony (przeciez caly przewod pokarmowy jest chory) to to moze byc od glistnicy? przeciez to pasozyt i zatruwa mnie i te toksyny wydalaja sie

ten jezyk to moze byc to? chetnie bym wkleila zdjecie jezyka ale nie wiem

sama sie przerazam jak go ogladam

czy jednak to od ropnych migdalkow?

Jezu ja zwariuje co to jest ZA CHOLERSTWO?!

i taki smak dziwny pełno śluzu w gębie i język jak balon z nalotami ja mam dość!!!!!

jak myslicie ? co to?

 

przepraszam że się powtarzam ale proszę napiszcie swoje zdanie co do tego języka bo zwariuję :(:(:(

 

a co do KRĘGOSŁUPA - bo widzę że Wy też macie z nim problemy z tego co czytam

ja z kolei ciągle boję się że jak mam taki ból to że połamałam się (mam zaawansowaną osteoporozę o czym juz pisalam)

 

niestety bóle są tak silne że ledwo idzie wytrzymać jade na benzo i naproksenie ale gówno pomagaja

a dicloberl boje sie znowu brac

ja mam tak jak już pisałam: poprzestawiane kręgi (w szyi szczece żuchwie przy łopatce itd) - nastawiane miałam ale znowu to samo mam straszne strzelanie w szyi z lewej strony i w łopatce tzn jakby kość na kość nachodziła jak ruszam ręką i próbuję to "odstrzelić" ruszając barkiem ale tylko mocniej strzela boli mrowienie też drętwienie sztywność ja zwariuję!!!!

oprócz tych kręgów poprzestawianych mam brak mięsni no i dyskopatię i zniesioną lordozę i uciski na nerwy co właśnie objawia się niesamowitym bólem drętwieniem (nawet rąk tez miedzy lopatkami w odcinku szyjnym i piersiowym do tego uczucie ciężaru wielkiego na karku i nie moge sie wyprostowac i sztywność karku szyi i takie kłucia jakby mi ktoś dosłownie! igłę wbijał w kręgosłup w różne miejsca czasem nawet ciężko mi pisać bo do rąk promieniuje

po lewej stronie w szyi właśnie tak uciska ze cala glowa boli i szyja i kark i kregoslup no i odcinek piersiowy tez

jakby mi ktoś łopatkę wykręcił a ból niesamowity

nie moge nawet lekkiej siatki nieść bo to od razu ból prowokuje

i ten potworny z lewej stroy w jednyv punkcie takim w szyi i to tak promieniuje i uciska

mam ochote to uscinac mocno i kur*a wyrwac ta szyje sobie

teraz znowu mi łzy ciekną jak to piszę bo czuję ból taki uciskowy promieniujący i do tego mrowienie drętwienie sztywność

moze wezme 10 tabletek benzo naraz? bylby spokoj

nie wiem co robic

tyle juz kasy poszlo na fizjoteapeutow (4 juz bylo) i w piatek ide do nowego -5 ale to specjalista od jogi i prowadzi szkole w miescie najlepsza i zajmuje sie tez terapia manualna

 

ja wiem ze cwiczenia mi tylko pomoga bo inaczej ten bol bedzie ciaGLE

te usciski na nerwy

dlatego teraz mam postanowienie ze od nastepnego tygodnia bede chodzila na joge najlepiej 2 razy w tygodniu (kazde zajecia po poltorej godziny)

ten pan prowadzi zajecia specjalne tez dla osob z chorobami nazywaja sie "terapia jogą"

to chyba bedzie najlepsze

 

ja juz nie wiem

WSZYSTKO mi wysiadlo

doslownie

tylko bol i bol

albo bede kaleka niedlugo albo glista mnie zezre albo jezyk udusi albo sepy dostane od ropnych migdalkow

albo polamie sie i umre

albo zabije sie z bolu

nic juz nie jest dobrze

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervuska byłaś u psychatry?

 

Bezsolna ja jak miałam kłopoty z kręgosłupem to dostawałam mydocalm forte i jakeś witaminy żeby te uszkodzone nerwy się regenerowały

 

Idź na mckenzy - dla mnie każda inna metoda to ściema, uczysz się sama siebie rehabilitować, jak dolegliwości wracają to sama zaczynasz ćwiczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie byłam u psychiatry ale zamierzam bo zdałam sbie sprawe ze moj stan nie jest dobry. Nerwicę mam odkad pamiętam ale nasilila sie razem z hipochondria jak zachorowalam na tarczyce i od tego czasu sobie nie radze. Najpierw rezonans, jesli nic nie wykaze, psychiatra. Tylko ze ja po tych objawach ktore mam jestem przekonana ze wlasnie wykaze. Oby to byla tylko moja shiza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, myślę, że może Ci bardzo pomóc, a psychoterapia walczyć z lękiem

Ciężko żyć czując ciągle lęk i tak naprawdę bać się żyć

Do psychiatry trzeba poczekać ok miesiąca, więc myślę że warto dzisiaj się umówić, zawsze można odwołać wizytę

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychidae dzięki za rady, napewno skorzystam. W ogóle dziękuje wam dziewczyny za rady i opinie, gdyby nie one pewnie shizowałabym się jeszcze bardziej.

 

bezsilna, z tym Twoim językiem to nie jest czasem tak że im bardziej o nim myslisz tym wydaje sie większy i bardziej napuchnięty? gdzies tam dziewczyny opisywały że wrażenie duszenia się swoim językiem to objaw nerwicy, ja sie nie znam bo akurat takiego objawu nie mam, ale taka mysl mi przyszła do głowy. ja wiem że cos tam masz na tym języku napewno, ale może wrazenie to zostaje spotegowane przez umysl?

 

-- 14 maja 2014, 12:02 --

 

aha, sluchajcie a ktoras moze spotkała się z takim objawem jak niebieskawe białka w oczach? niewiem od kiedy to mam ale wydaje mi się ze odkad zachorowałam na tarczycę, choc nie jestem pewna. Zastanawiajace jest to że moja córka tez tak ma, ale inni z rodziny czy znajomych już nie, i oczywiście znów doszukiwanie się niewiadomo czego, znowu shiza, ale pytam bo na necie nie znalazłam na ten temat informacji, i myslałam ze mi to minie, ale mam tak caly czas wiec to tez trzeba rozkminic, co to za dziwactwo znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychidae dzięki za rady, napewno skorzystam. W ogóle dziękuje wam dziewczyny za rady i opinie, gdyby nie one pewnie shizowałabym się jeszcze bardziej.

 

bezsilna, z tym Twoim językiem to nie jest czasem tak że im bardziej o nim myslisz tym wydaje sie większy i bardziej napuchnięty? gdzies tam dziewczyny opisywały że wrażenie duszenia się swoim językiem to objaw nerwicy, ja sie nie znam bo akurat takiego objawu nie mam, ale taka mysl mi przyszła do głowy. ja wiem że cos tam masz na tym języku napewno, ale może wrazenie to zostaje spotegowane przez umysl?

 

-- 14 maja 2014, 12:02 --

 

aha, sluchajcie a ktoras moze spotkała się z takim objawem jak niebieskawe białka w oczach? niewiem od kiedy to mam ale wydaje mi się ze odkad zachorowałam na tarczycę, choc nie jestem pewna. Zastanawiajace jest to że moja córka tez tak ma, ale inni z rodziny czy znajomych już nie, i oczywiście znów doszukiwanie się niewiadomo czego, znowu shiza, ale pytam bo na necie nie znalazłam na ten temat informacji, i myslałam ze mi to minie, ale mam tak caly czas wiec to tez trzeba rozkminic, co to za dziwactwo znowu.

 

dziękuję za odp

wlasnie to schiza nie jest on jest strasznie spuchnięty tak ze jest zarówno gruby jak i szeroki

jak balon wyglada i strasznie zeby sie odciskaja no i jest ciagle obłożony nalotem

w marcu byl caLY BIAly bo byla candida a teraz jest zolty bardziej ale candidy juz w gardle niby nie ma

za to jest glista dlatego sie zastanawiam czy ten jezyk to bardziej efekt ropnych migdalkow(ze bakterie tez jezyk atakuja) czy jednak tych toksyn od glistnicy :(

bo wyglada strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zoltym nalotem to byc moze cos w tym jest ze to od glisty, bo moja cora jak miala te nawracajace glistnice to tez miala zolty, wrecz pomaranczowy jezyk i nie chcialo to zejsc. Glisty juz dawno nie ma, ale czasem miewa jeszcze leciutko zolty jezyk, tyle ze jej przechodzi chyba po tym lisciu oliwnym ktory bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×