Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Na skierowaniu mam RM mózgowia w tym kątówmostkowo móżdźkowych. tylko tak mam napisane, nic o kontrascie nie ma. Dna oka nie miałam badanego. jakis czas temu byłam u okulisty i wyszło że mam astygmatyzm ale niewielki. jesli nie od guza to niewiem od czego mi sie mogło takie cholerstwo zrobic, a wkurza to okrutnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok lekarz szuka nerwiaka nerwu słuchowego (łagodny), czasami jeszcze szukają stwardnienia rozsianego w mr (ale wtedy piszą proces demielinizacyjny i jest koniecznie z kontrastem i wtedy jest to wpisane)

może być od też np od woskowiny, od używania pałeczek do uszu (nie powinno się ich używać tylko płyny do usuwania nadmiaru woskowiny) albo od nerwicy ;-)

 

ja z tym piszczeniem i utratą kilku minutową kilkugodzinną słuchu olałam to jak laryngolog mnie zobaczył i powiedział, że ok - zdarza się, ale się tym nie przejmuję, nie chcę karmić strachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antybiotyk jeden brałam dwa tyg , potem następny tydzień ...brałam jak lekarz kazał oprócz tego jeszcze miałam inne tabletki cirrus, krople do nosa i jakieś jeszcze ale totalnie nie pamiętam co to było i byŁo na chwilę ok nie chrząkałam, nic nie spływało .... później znowu to samo wziełam antybiotyk i ok a teraz znowu to samo ...tylko teraz boli bardziej głowa i mam więcej węzłów chłonnych które bolą ( przynajmniej te nowe ) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U laryngologa byłam i podobno z uchem jest wszystko ok. O nerwiaku juz sie naczytałam i własnie tego się obawiam :( szczerze mówiąc ciężko mi uwierzyć że nerwica miała by powodwac taki objaw jak mój.

 

Spokojnie - jeśli rezonans będzie ok radzę udać się do psychiatry i ewentualnie na psychoterapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia 123, zanudzać ? przecież od tego jest ten wątek. Ja dopiero smęcę jak stary pierdziel :D Jak ci coś leży na sercu( oby nie jakiś guzek ! :P ) to pisz. Od tego tu jesteśmy, żeby pogadać.

Tomcio ;) $erducho to jedyny organ w ludzkim ciele który nie do$tal nigdy raka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nervu$ka guzy mzgu na poczatku zauwazaja cze$to o$oby z otoczenia nie ty $ama.. np z naglej zwawej i milej o$oby, $tałaby$ $ie agre$ywnym gburem xD itp :)

A ja mam dzi$iaj gule w gardle i jazdy na guza krego$lupa z tym moim $ztywnieniem nog i 1 reki :(

 

-- 12 maja 2014, 14:55 --

 

p$. Kto miał ment w oczach :D? http://kwejk.pl/obrazek/2059403/mikroskopowa-wizja.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nerwiaku przewodu sluchowego podobno nie ma sie takich objawow jak zmiany w osobowosci, ale wiem to tylko z neta wiec niewiem na ile jest to wiarygodne.

a co do guli w gardle, mialam ja ostatnio przez tydzien, i w ogole czesto ja miewam, nie robie z tym nic bo chyba sie nie da, sama mija po prostu, przynajmniej mi. Czasem mnie kilka dni meczy i nic nie pomaga, ani picie melisy ani relaks. Ale gula to akurat wiem na 100% ze jest od nerwicy.

Widze ze duzo z nas wkreca sobie wszelkiego rodzaju guzy, a myslalam ze tylko ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowa i od razu trafiłam na taki wątek..

 

U mnie przez 'guza' na wezle chłonnym z tyłu szyi internista wysłał mnie do psychiatry.

 

Do 4 lekarzy chodziłam z tym guzem, ile ja przez to coś łez wylałam po cichu w łazience, ile nerwów..

Ostatni lekarz któremu to pokazałam stwierdził ze od macania tego miejsca zrobiło mi sie zapalenie mieszka włosowego i powiedział ze to nie jest choroba w ciele i powinnam iść do psychiatry. A guza nie stwierdził żaden. A ja od mniej więcej 3 lat od czasu do czasu nadal go wymacuję;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może polecicie mi cos na uspokojenie? cos lajtowego żebym nie była po tym jak zombie ;) bo oszaleję zanim zrobie ten rezonans i się dowiem co mi jest.

 

tabletki na uspokojenie (labofarm) bardzo fajne, zdawałam na nich egzamin na prawo jazdy, więc polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nervuska81 a ile z tych chorób, które u siebie odnalazlaś rzeczywiście się potwierdziło?

 

U mnie w ciagu ostatnich 3 lat 'siadało' wszystko po kolei, 'miałam' raka:

kości, i jelit, narzadów rodnych, trzustki, żołądka, piersi, wspominany rak wezłów na szyi z dwóch stron, dziś może dojdzie guz w głowie

kto wie. Zaburzenia równowagi i ucisk w głowie wcale nie musza być od leków.

 

Możliwe i życzę Ci bardzo że wyjdziesz po tym tomografie bez stwierdzonego guza,

jak sie dowiesz ze nic tam nie ma ten tik ci przejdzie

i za dwa dni odkryjesz cos nowego.

I to bedzie podobnie jak u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do$talam jazdy ze $ie nie wybudze po narkozie takiej na 20 min do kolono$kopii hahah

 

To jest powód dla którego nie ide na poprawkę przegrody nosowej chociaz powinnam ;/ juz ze 3 razy miałam narkoze i nic a teraz - jak pomysle ze narkoza a jeszcze ze tysiac badan przed narkoza. A nie daj boze znów bedzie trzeba robic do operacji test hiv.. masakra;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×