Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Prakseda, czy na te badania anty CCP tez dostane skierowanie?

 

Kakunia 123, psychiatrka mi powiedziala, ze bole miesniowe przy nerwicy spowodowane sa ciaglym napieciem miesni. W momencie kiedy jestesmy spokojniejsi miesnie sie rozluzniaja. to tak jakbysmy ciagle je cwiczyli i mamy lekie zakwasy. To jest logiczne, ale stawy...???

 

Kurde a najbardziej sie martwie tym ze przez nowa prace msuaialam przerwac terapie bo mam mnostwo roboty i nie moglam wychodzic do psycho...i zaczynaja mi sie mrowienia w kregoslupie tak jak rok temu...pierwszy objaw nerwicy to niedobry znak:((

 

Bede musiala pojsc prywatnie od przyszklego miesiaca bo inaczej niestey nie dam rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też zrobię CPP a jak szaleć to szaleć ;p :) NO mnie najbardziej mięśnie bolą jak jestem mega spokojna i wtedy też drgają mi ...ale to też trwa już kupę czasu . Teraz najwazniejsze zatoki i węzły ;p Kurczę marzę żeby już nie odwiedzac lekarzy !!!!! JEjciu to było by piękne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia 123, kurde ja ci powiem, ze mam troche te wezly juz gdzies, ale z drugiej strony przez to ze limfocyty juz tyle czasu okolo 42-43% to wole sprawdzic czy to rzeczywiscie pozostalowscv po infekcji czy mi jakas bakteria albo inne dziadostwo nie siedzi w gardle, nosie albo gdzies. No chyba ze takie limfocyty mam od zawsze i to u mnie normalka ze moj organizm ciagle jest gotowy do walki i pobudzony;) bo wczesniej na to nie zwracalam uwagi.

 

-- 15 maja 2014, 23:49 --

 

Prakseda, lo matko jak mu jeszcze powiem ze do reumatologa chce skierowanie to mnie do gniezna wysle:P wydaebilam przez ostatni rok chyba do 90% lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wszystkie wskaźniki krwi ( też krew z rozmazem ) mam całkowicie w normie .... ob 10 , CRP 5 ( miałam wtedy te początki walki z zatokami ) ... tu w anglii jest tak , że jak krew dobra to oni nie drążą zbytnio tematu . Też mam tyle węzłów wyczuwalnych ( 20 !!!) i co nic by w tej krwinie było > i na usg brzucha ja już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prakseda, poszlabym chetnie, ale ja nawet w tej chwili nie mam czasu, za przeproszeniem sie wysr..:P z jednej strony to dobrze bosobie mniej wkrecam, ale z drugiej nie mam tez czasu na lazenie po lekarzach. To badanie krwi ,,robie" juz od 2 tygodni i wizyte u rodzinnego tez odkladam, musze jeszcze na dodtaek zrobic szczepienie przeciw zoltaczce bo podobno potrzebne jest przy laparoskopii.

 

wlasnie, orientujecie sie czy rzeczywiscie w szpitalu wymagaja papierka, ze jest sie szczepionym i jesli nie to nie wezma na zabieg???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem wam że odpusciłam sobie już raka żołądka , jelit , raka kości ....teraz niech te węzły się rozwiążą i chce żyć normalnie ....bo już zaczynam na pewne rzeczy patrzeć pozytywnie , ale te węzły mnie hamują ....

 

Patrzę na moje wyniki badań limfocyty mam w normie całkowicie też przy rozmazie wszystko ok...ech ...Doktorze HOUSE potrzebuję cię ! LUb Christinę Yang z chirurgów oni by mi coś zaradzili :D:D

 

-- 15 maja 2014, 23:02 --

 

A ugryzł cię kleszcz ? Bo mnie nie nigdy nie miałam styczności ...raz kotu wyciągałam ale nie dotknęłam tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakunia 123, czy mnie ugryzl. A i owszem w ostatnimn roku dwa rzy. Nie pamietasz jak sie o tym rozpisywalam publicznie:D Prakseda, pewnie pamieta moja historie:D

 

-- 16 maja 2014, 00:10 --

 

DżejnRołs, dowiedzialam sie o tym szczepienu kilka dni temu, bo gin oczywiscie mnie nie poinformowal zaden ze lepiej je zrobic a z tego co sie dowiedzialam nie mialam. Myslisz, ze zdaze zrobic? na poczatku lipca mam zabieg?

i odpowiedni pozniom przeciwcial i jest ok.

A kiedy badaja przeciwciala?

 

-- 16 maja 2014, 00:11 --

 

Prakseda,

To miast siedzieć na Forum marsz do wc :lol:

 

No wlasnie jak moge, to mi sie nie che :yeah::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, kurde to co teraz??? Ide w pon do rodzinnego i zapytam. Masakra. Ja rozumiem ze pewna wiedza jest potrzebna ale mogliby cholera informowac :evil:

 

Prakseda, wlasnie, ale moj maz wtedy przegral ze mna zaklad i musial mnie aprosic na kolacje:P I kurna nikt no w ogole nikt mi nie wierzyl . Oprocz Was:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, super, zapytam w takim razie o to lekarza. Mam nadzieje ze sie nie rozlozedo poniedzialku bo jestem troche przeziebiona i bede sie mogla zaszczepic. DżejnRołs, kierowal mnie jakies 1,5 miesiaca temu. Wczesniej mialam isc tez na zavieg ale zrezygnowalam bo lekarz stwierdzil ze lepiej leczyc farmakologicznie i wtedy tamta lekarka tez nic nie mowila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×