Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Rebelia, pytanie nie było kierowane do mnie ale i tak się pochwale :P

W wyciskaniu sztangi to co 2 miesiące temu brałem z trudem na raz teraz mógł bym tym robić serie 3x12, ale tylko z asekuracją bo nie chciał bym zostać tyczeć z tym na klacie samemu na siłce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie głównie do mężczyzn czy po depakinie zauważyliście spadek siły mięśniowej i macie gorsze wyniki niż przed jej braniem? Będę musiał brać ją w dawce 1500mg jak wam idzie na siłce czy łapiecie dużo faty mimo zasuwania na treningu?Bo po niej chyba łatwo nie jest, zaburza metabolizm,zatrzymuję wodę w organiźmie,puchnie się po niej + ten apetyt.Również jak jest z koordynacją ruchową,zachwiania równowagi są zauważalne przez innych na siłowni?Drżenie rąk jest jeszcze mocniejsze po wysiłku.Jako były sportowiec jest mi strasznie przykro że muszę pytać o takie rzeczy w życiu nie myślałem że taka choroba się przydarzy(Chad) nie mogę się z tym pogodzić :-| Grałem w drużynie piłkarskiej,biegałem na zawodach to gówno zabrało mi wszystkie marzenia...#załamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wasze postępy w pociskaniu sztangiełek

ja się najbardziej cieszę z tego, że robię dobrze technicznie wypady ze sztangielkami 12,5 x2. Robiłam 10 x 2, ale ostatnio jakiś typ zabrał mi sztangi, więc byłam zmuszona zabrać się za 12 i postanowiłam sobie, że już nie będę się cackać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, zależy ile w ogóle leki bierzesz, masz już okres przyzwyczajenia organizmu do leku za sobą? Mnie na początku brania innego rodzaju leków napompowało wodą, że hoho.

 

Mam do wyboru Olanzapine,Kwetiapina ew. dużą dawkę Depakiny i co tu czynić jak człowiek ma już 97 kg??? :D Nie nawidzę już swojego ciała i siebie. I jeszcze ten pieprzony stan mieszany

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, ja też trenuję! ..czasem.

 

Pytanie do płci męskiej: też tak macie, że im większy staż na siłowni - tym mniejszego siebie widzicie w lustrze? :roll:

Jesli poszedłeś na siłkę będąc zapasiona kluchą to taki scenariusz jest jak najbardziej realny.

Wiadomo ze przez pierwsze miesiące będąc tłuszczakiem będziesz spalał nadmiar tkanki tłuszczowej podczas treningów a następnie dopiero po miesiacach pracy, przy odpowiedniej diecie zaczniesz budować mięśnie.

Nigdy nie widziałem siebie mniejszego niz bylem w rzeczywistości a szczególnie po dobrym treningu i dobremu dopompowaniu wszystko bylo git.

Niezastąpionym sprzętem w takich sytuacjach jest centymetr krawiecki który nie kłamie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był kluchą tłustą to rozumiałbym lecz...

Chyba było na odwrót na siłowni zaczynałem od małej wagi, przytyłem ok 30kg.

 

Obecnie jakoś 42 w łapie jest. Na bicepsie i całym ciele rozstępy są nawet.

Właśnie o to chodzi, że centymetr ciągle się powiększa lecz myślałem że przy tym wymiarze już będzie jakoś wyglądać ..a nie wygląda. ;-)

 

Waga ok. 87/182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był kluchą tłustą to rozumiałbym lecz...

Chyba było na odwrót na siłowni zaczynałem od małej wagi, przytyłem ok 30kg.

 

Obecnie jakoś 42 w łapie jest. Na bicepsie i całym ciele rozstępy są nawet.

Właśnie o to chodzi, że centymetr ciągle się powiększa lecz myślałem że przy tym wymiarze już będzie jakoś wyglądać ..a nie wygląda. ;-)

 

Waga ok. 87/182

powiem tak, jesli porównujesz sie do koksów to faktycznie możesz marnie prezentować sie przy nich ale porównaj siebie do tego co było 30kg temu.

jesli startowałeś z waga 57 przy wrosłyście 182 byleś strasznie wychudzony i tak wynik dobry te 3 dychy na plusie.

No i druga sprawa ze np, u mnie przy wzroście 176 waga 85 na sucho po obudzeniu 42 w łapie, było zadowalającym mnie rozmiarem inaczej sprawa wygląda przy Twoim wzroście, nie dosc ze trudniej nabic centymetry to masa rozchodzi sie po wiekszym gabarytowo ciele i faktycznie taki wymiar i pewnie mierzony po treningu na zpompowanej bule nie poraża ale moim zdaniem nie jest zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej sensu nie ma podawać wymiarów po treningu. Więc spokojnie, to było po przebudzeniu.

Ewentualnie myślę że może chodzić o to, że zawsze ćwiczyłem na masę. Stąd są mięśnie, lecz poziom bf pewnie ok 18% i bez żył wizualnie łapa mniejsza się wydaje. Tylko kiedy ja mam ćwiczyć na rzeźbę jak masa wydaje się za mała ;-)

Cóż.. poczekam do magicznej 45i, tym bardziej że jeszcze nie brałem w sumie żadnych kreatyn itd. Kiedyś tylko białko+węgle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, o to że wizualnie nie widzę tego.

18% bf to gdzieś poziom tłuszczu w organizmie normalnej, niećwiczącej osoby.

A domyślam, ze po zmniejszeniu bf wygląd łapy wizualnie zmienia się. W końcu 40 w łapie idealnie wyrzeźbione będzie się wydawało większe niż 40 na samym facie.

 

..tylko, że pierw zrobię te 45. A później zajmę się tym. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaffe_och_blod, nie którzy maja takie geny ze nawet dieta, zmiana programu treningowego nie pozwolą uzyskać pożądanego efektu.

Zacznij moze od diety, odżywka białkowa 80procent a następnie zmień treningi...wiecej powtórzeń w serii ale mniejszym ciężarem i podstawa trening aerobowy.

A gruga sprawa jest taka ze wszyscy kulturysci nie wygladaja na co dzien na takich wyrzeźbionych, wygladaja tak tylko w sezonie startów, czesto gęsto poza sezonem to zwyczajne zapasione miski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979

Oho, ja też myślałem że jak będzie nawet ta 40a to będzie zajebisty wynik.

Ale cóż, człowiek to taka istota pazerna i ciągle jej mało. ;)

 

macieywwa

U mnie raczej problem z regularnymi treningami jest, zazwyczaj dwa tygodnie ćwicze..dwa nie. I tak w kółko.

A co do wyglądu wyrzeźbionych kulturystów, bez przesady aż tak nie chcę się rzeźbić by mieć żyły na twarzy. ;)

Obecnie będę ciągnął do 45i, a później jakąś potężną redukcję zrobię. Lecz to pewnie plan na kilka miesięcy. Także trywialnie - masa a później rzeźba. Zobaczymy co wyjdzie z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979

Oho, ja też myślałem że jak będzie nawet ta 40a to będzie zajebisty wynik.

Ale cóż, człowiek to taka istota pazerna i ciągle jej mało. ;)

 

 

 

:D Wiem,bo ja tak mam z opalaniem, ciągle mi się zdaje, że jestem za mało opalona.

Ale pamiętaj, że umiar jest najważniejszy. Ze wszystkim można przedobrzyć.

Pozdrawiam Cię i życzę tych 45 cm, ale już nie więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×