Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, po ok. 12 centymetrach w łapie które przybyło. Te 3 jakoś nie wydają się aż tak straszne. Wiem, że wolniej będzie szło - w końcu to czysta matematyka. Ale pocieszam się tym, że zostają kreatyny i wszelkie inne suplementy.

 

Nie więcej? Spokojnie, nie chcę chodzić bez karku ;)

..zresztą jak będzie ten wymiar to może podzielę się zdjęciami w tym temacie.

 

A koksy spokojnie, raczej nie planuję robić z siebie szafy. Sądze, że po mojej budowie nawet tych 45 byś nie zobaczyła. ;-)

 

Dzięki za odpowiedzi wszystkim, Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przesadę akurat się nie boję, nawet nie będzie widać po mnie ich. to tylko 3cm.

 

Oto dowód przy 42, tak wiem... ;)

 

 

http://iv.pl/images/59049096630812663339.jpg

 

-- 10 maja 2014, 02:18 --

 

O przesadę akurat się nie boję, nawet nie będzie widać po mnie ich. to tylko 3cm.

 

Oto dowód przy 42, tak wiem... ;)

 

 

http://iv.pl/images/590490966308126639339.jpg

 

-- 10 maja 2014, 02:19 --

 

awrr, Co to mi się tu dzieje z tym forum że cytuje mi własną wiadomość. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje se palce uciąć, że nawet taki leszcz jak ja zerwał by linki i połamał tego Ketlona, to jest sprzęcik na dupeczki 45 kg żeby było, że są pro :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, każdy kot ma tylko trzeba go zmotywować do tego :P

kupmitrumne, w sensie na raz? Nie mam pojęcia, muszę dokupić obciążenia bo tym co mam jadę juz na serie (3x12x67~kg). Myślę że z 80 dało by radę. Ale to i tak jeszcze nic - wciąż redukcja dieta itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lecę 4 miesiąc z treningiem. najbardziej wkurza mnie moja dolna oponka, która nie chcę współpracować.

myślę też nad zmianą siłowni,bo:

1. otwierają nową full wypas m.in z salą crosffitu, fitnessu( a chciałabym pochodzić jeszcze na zumbe)

2. w tej obecnej klima słabo chodzi i pocę się jak świnior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no , pewnie , że zmieniaj , a efekt oprócz brzucha ?

u mnie jest to samo , brzuch to masakra , dochodzę do 170 swingów dziennie a tu ani cm mi się tłuszcz na brzuchu nie spala .. w dodatku cellulit na dupie i udach to utrapienie :hide: , a mięśnie nóg mi się tak rozbudowały , że nie moge wejść w kupione pół roku temu spodenki na wyprzedaży :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, poza tym jest całkiem ok. myślę, że bardzo zadowolona to dopiero będę po roku ćwiczeń.

niestety cycki znikną, a brzuch zostanie- taki uparty skurviel :?

 

też mam na tyłku cellulit, bo trochę go dużo, więc i muszę szczególnie o niego dbać. mamy bardzo zbliżony typ sylwetki, więc wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, na pewno coś tam się polepszyło (jedynie co do pleców nie mam pewności bo samemu ciężko ocenić) ale daleko do ideału. Tricepsy mi się nawet podobają :D Zresztą ostatnio wręcz kocham wszystkie ćwiczenia na tricpes :105: Jak zawsze trening tej partii był dla mnie swego rodzaju "ciężarem"/nudą/najmniej lubianym treningiem tak teraz chyba jest na 1 miejscu, a na to niechlubne miejsce spadły barki :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×