Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

a jak się z chuchra zrobić ładną i zgrabną kobietą? co żreć i co ćwiczyć? kurde, nie lubię siłowych, wolę aeroby :cry: a pewnie jeno siłowe się dla mnie nadają. mam ogólnie bmi 16, więc pewnie najpierw w ogóle muszę przytyć, a później to rzeźbić, nie? bo równoczesne żarcie i ćwiczenie pewnie sprawi, że i tak wyjdę na zero

 

-- 02 cze 2014, 18:33 --

 

a jak się z chuchra zrobić ładną i zgrabną kobietą? co żreć i co ćwiczyć? kurde, nie lubię siłowych, wolę aeroby :cry: a pewnie jeno siłowe się dla mnie nadają. mam ogólnie bmi 16, więc pewnie najpierw w ogóle muszę przytyć, a później to rzeźbić, nie? bo równoczesne żarcie i ćwiczenie pewnie sprawi, że i tak wyjdę na zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeNiro, to pokaż efekty :) I w jaki czas te 8kg mięśni? (bo jak przypuszczam najpierw robiłeś masę potem spalanie tłuszczu)

slow motion, kupmitrumne, dzięki ;)

Przesadziłem z cardio trochę dzisiaj, w końcówce musiałem przerwać bo już mi się ciemno przed oczami robiło :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 kg...to co Ty wyciąłeś komuś mięśnie i zrobiłeś z nich sobie implanty :> może w 2 lata bym tyle zrobił trzymając 100% diety treningu i mając szafę supli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antananarywa, BMI 16? Szok. Nie masz co rzeźbić. W ogóle podstawą jakiejkolwiek pracy nad sylwetką jest dieta. Same ćwiczenia pomogą do pewnego czasu, ale jak już wykorzystasz swój "limit" to później tylko dieta dieta i jeszcze raz dieta. 5-6 posiłków dziennie, zbilansowane składniki. No i nie zapominajmy o tłuszczach! W każdej diecie. Tłuszcze odpowiedzialne są za wytwarzanie hormonów w naszych organizmach.

Z tymi spalaczami to bym uważał, szczególnie w przypadku nerwicowców. Suple spalające mogą mocno przyspieszać tętno, nawet w trakcie spoczynku, w dzień nietreningowy. Dla mnie to osobiście jest dużą przeszkodą do brania suplementów przedtreningowych (kofeina i tauryna mnie zabijają).

8kg suchej masy można zrobić w 4 miesiące, mając w pełni dopiętą dietę i trenując na maksa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×