Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, też mam stany depresyjne zwłaszcza jak mam tam iść :D

 

-- 16 kwi 2014, 08:39 --

 

chętnie bym się położyła w łóżeczku i przebimbała cały dzień.. brakuje mi takiego dnia nic nie robienia

 

-- 16 kwi 2014, 08:40 --

 

zaraz muszę wychodzić bo mam na 9... buuuuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, dasz radę, trzymam za Ciebie kciuki. Ja mam stan depresyjny nawet jak nie muszę wyjść, sama nie wiem co mam ze sobą zrobić. Wyjść z domu nie mam siły, siedzieć w domu nie mam siły, spać to już nie chce iść bo dzisiejszej nocy i taka jedna wielka duupa i jeszcze dostałam okres :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zbulwersowana po spowiedzi...

Też parę razy byłam, bo mi się kiedyś trafił domorosły (klasztororosły?) psycholog i chciał rozmawiać o matce.

 

Ale teraz już wiem, gdzie chodzić a gdzie nie, bo ludzie są różni, a to przecież nie o osobę księdza w tym wszystkim chodzi. Ja już się zorientowałam do kogo można, a do kogo nie, Franciszkanie zawsze na plus. Mnie właśnie pochwalił, że nie staram się zrzucać winy na innych. W sumie już się wystarczająco na nich wywściekałam.

 

Inna ciekawostka, widziałam w księgarni taką książkę "Psychologia dla spowiedników" (czy coś w ten deseń), więc niektórzy przynajmniej się uczą, jak rozpoznawać osoby z zaburzeniami i jak z nimi rozmawiać.

 

Lenka30, wlasnie tylko ze moj mozg mnie nie slucha i sobie roi jakies zle mysli .

 

cyklopka, jaki kolor lakieru kupilas? :mrgreen: a poziomke sadzisz tez do doniczki i w domku hodujesz?

Jasnozielony metaliczny, tak że trochę wpada w stare złoto. O, ktoś o nim całego bloga napisał :lol:

http://kobiece-przyjemnosci.blogspot.com/2014/04/lovely-mirror-nails-nr-2-czyli-zielono.html

 

Jak sobie kupię te poziomki, to też w małej doniczce wstawię, bo skrzynki na balkonie już zagospodarowane, a ogrodu brak. Chciałabym sobie tylko patrzeć jak rosną, ewentualnie herbata z liści poziomki, podobno niesamowite właściwości zdrowotne.

 

Dzień dobry wszystkim, buzia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak jest na dworze, byłam tylko na chwilę z praniem i nie wiem, właśnie słońce u mnie zaszło a mi w domu zimno jest

 

-- 16 kwi 2014, 12:46 --

 

Auman, hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, hej

 

Anel92, mi jest tak zimno, że mam palce zdrętwiałe.

 

Pociełabym się, rzygła byle tylko upuścić emocji. Jestem wściekła, rozgoryczona... i tak bez powodu.

 

-- 16 kwi 2014, 11:50 --

 

Leki coś nie chcą zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, :****** ja też się fatalnie czuję, męczy mnie depresja, boję się, zdenerwowałam się, nie wiem źle jest :( jutro zaczynam brać olanzapine jak nie pomoże to ja nie wytrzymam nerwowo :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×