Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

 

no włansie ja tego nie miałam przez dwie doby jak nosiłam holtera

 

Nie przejmuj się, mnie kardiolog powiedział, że z Holterem często tak jest, że trudno trafić w odpowiedni moment. Wystarczy, że będziesz miała fazę lepszego samopoczucia i niczego Ci nie uchwyci.

 

Próbowałaś z hydroksyzyną w syropie? Weż sobie minimalną dawkę przed snem - 2,5 - 5 mg to powinno Cię wyciszyć na tyle, ze prześpisz całą noc bez kołatań. Mnie bardzo pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to na receptę?

 

Tak, poczytaj sobie, mnóstwo nerwicowców to bierze, także dziewczyny z tego forum. Hydrokzyzyna nie uzaleznia, po prostu likwiduje napięcie wewnętrzne - w moim przypadku działa cuda, zwłaszcza jeśli chodzi o opanowanie strachu przed kołataniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OJ zły wieczór za mną ..ścisk w głowie , tępy ból:( już w głowie wylew tętniak lub inne rzeczy;/ gula w gardle....kołatanie serca ..szczękościsk nawet o drganiach mieśni nie wspomnę bo już po co:( Bóle kolan , nóg i to gówno w gardle !!!! Szłam dziś dość daleko i jakieś trzepotania w gardle miałam ( ponoć od serca) słabości już mam siebie dosyć i tego wszystkiego .... nawet pomyślałam dziś o raku języka , bo rak macicy to u mnie na porządku dziennym . Wszędzie tv, internet rak, ten umarła na raka ta umarła na rak..rak rak rak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie dość , że mam 3 węzły chłonne zajebiście wyczuwalne to non stop coś boli ~! Nie wierzę, że moja nerwica i hopochondria namieszały mi tak w życiu mnie potrafi wszystko boleć już cierpię niewyobrażalnie :( Ciągłe ciśnienie w głowie i dziwne bóle....za duzo tego wszystkiego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aneczkaaaa, musisz spróbować uwierzyć lekarzom, bo się wykończysz, naprawdę... Już się wykańczasz. Bierz leki, pomyśl o psychoterapii.

 

-- 25 mar 2014, 08:59 --

 

Wieczorem jak się polożyłam, też mi drgały mięśnie w nogach... Zwalam na zmęczenie długim wczorajszym dniem. Ale po tym drżeniu dłoni w dzień to już wszystkiego się można spodziewać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem ale tego anafrilu nie wezme masakra:(... nie wiem co mam zrobic.. miałąm przepisana tez paroxitine.. nie wiem co gorsze ale ze zgl na dziecko zmienil na anafranil.. ale jest ogolnie dziadkiem ma 80 lat ten moj psycho wiec moze pojde do młodszego psycho co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam jazdy na te bolerke.... tka mie obie nogi drętwia... a jescze jak szlam spac i raczki wlozylam pod podusie to masaka.... teraz wstala i ez bola nogi, rackzi juz nie.... ale jak rozchodze to przejdzie...:((( co obstawiacie, bolerke czy rozwalony kregoslup AZ TAK ?! @>@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie;)

 

fatalny poranek....((:wszystko swedzi denerwuje(((:macam wezla...wykoncze sie....ziarnica na bank...i jak juz wykryja bedzie za pozno(((((:

 

fuzzystone kiedy ci przeszlo z wezlami??

 

-- 25 mar 2014, 09:07 --

 

ksiezniczko obstawiamy nerwice lekowa....

serce mi tez w drewieja rece szczegolnie w nocy....i czesto budzialam sie ze zdretwialymi nogami..zawsze rece daje pod poduszke,,,,przyduszam...nie ma doplywu krwi i dretwieja((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aneczkaaaa, Więc idź do kogoś młodszego;) Ja chodze do kobiety koło 40. Wizyty trwają prawie godzinę, dużo rozmowy, analizowania. Potem dopiero dobiera lek. Mam escitalopram, też ma mnóstwo skutków ubocznych, ale dała mi też Hydroksyzynę w razie lęków jeśli esci by nasilało coś. Także może warto poszukać kogoś młodszego :) Choć czasem starszy to też doświadczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80 :( ale mi kolana strzelaja, w barku strzela, wszystko strzela, szyja nawala masakra jakas :(((( no i to dretwienie, mnie nogi troche dluzej bola, czasem az do momentu wyjscia z domu :( PLAKAC MI SIE CHCE! Ale kleszcza nie mialam wbitego, raz mialam pod kolanem ale suczysyn nie zdazyl się wbic :( boję się tak bardzo..... :(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka moja tesciowa miala bolerioze...i wyobraz sobie 8lat zle sie czula!!i nie wiedzieli co jej jest...kiedy nie bylo tak glosno o bolerce ja teraz....w ciagu tych 8lat miala 2razy paraliz jednostronny twarzy...i mase nnych rzeczy...byla u 100lek,...i nikt nie wpadl na bolerioze...az kiedys jej corka natrafila na artykul w gazecie...i tesciowa poszla zrobic badania..i a tu wynik masakarycznie wysoki..odrazu szpiatl....seria anty dozylnich...pobierlai jej plyn z rdzenia kregowego aby sprawdzic czy do szpiku sie nie dostalo cholerstwo...dzieki Bogu nie...

dzis cieszy sie zdrowiem.....

a wiec jeden test i wszystko jasne.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, nie chrupia , wtedy jest stan zapalny stawow i bola , ob wychodzi wysokie i crp

 

-- 25 mar 2014, 11:17 --

 

księżniczka, ten test mozesz tez prywatnie wykonac ok 120 zl kosztuje , ja robilam panstwowo bo mialam od zakaznego skierowanie bo tylko wtedy masz refundowany ten test. Wyszedel ujemny ale mnie stawy bola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×