Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trochę optymizmu a będzie dobrze!!!!


agapla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!myślę że potrzeba nam trochę optymizmu dlatego starajmy się pisać więcej fajnych rzeczy np. co dobrego mnie dziś spotkało.Wiecie jak staram uspokoić swój lęk na ulicy?To proste obserwując innych ludzi i tak np.idzie koło mnie jakaś babcia podpiera się laską a ja sobie myślę o rany przecież ona ma więcej powodów do lęków niż ja a mimo to idzie więc dlaczego ja mam nie iśc?polecam wszystkim dobry artykuł na stronie cudownyportal.pl pt.Jak sobie radzić z nerwicą.Moje motto: Jeśli ktoś umarł za życia to jak może bać się śmierci?Proste prawda a co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ! idzie wiosna pełen optymizm ,słoneczko i ławka na której w razie lęku można się położyć, zacznijmy wreszcie wychodzić z domu. Dookoła babcie pomykają! zaszalejmy trochę!Trzeba jakoś żyć bo życie mamy jedno !dopadnie mnie lęk no to co przecież nie umrę! Napewno nie tej wiosny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietajmy, że wiosna to nie tylko sloneczko i kwitnace kwiatki ale swiatelko , ktore sprawia, że czujemy sie duzo lepiej i oczywiscie DOPAMINKA która pomaga nam kochać

 

 

 

 

Agapla

odezwij sie do mnie na gg 9512884 czuje krewna duszyczke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne idzie wiosna i wszystko się zieni, co za brednie... po zimowej deprsji nadchodzi wiosenna, najgorsze jest to, że widzisz jak inny zdorwi bawią się na ulicach a cienie trafia szlag bo nie możesz doświadczyć tego samego... dzięki ja już wolałem zime, szarość nieba, śnieg... wszystko umarło i niech tak zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto co postrzega ja w zimie dostałam lęków i może dlatego nie lubię zimy , jeżeli chcesz być takim pesymistą to twoja sprawa ale może warto coś wreszcie z tym zrobić żeby inne pory roku trochę cieszyły bo z takim podejściem do niczego nie dojdziesz pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×