Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, no to ładna zgraja :D .

 

Żałuję, że na razie nie mam warunków żeby psa trzymać. Ale jakby kiedyś cud się stał i kupiłbym jakieś mieszkanie to współlokator były taki:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wilczak_czechos%C5%82owacki

 

Ostatnio tego zwierza na żywo widziałem. Normalnie dla mnie ideał :105: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, no...wesołe stadko :mrgreen:

 

Podzielam Twoje zdanie :) Wilczaki są piękne i mądre... jak na razie to moje niespełnione marzenie :) Może kiedys ;) Trzeba tylko je dobrze ułożyć bo lubią dominować :smile:

 

-- 23 mar 2014, 11:27 --

 

spadam... zaczynamy malowanie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, nie potrzebowałem tyle snu tylko nie mam co z soba zrobic ciegale sie doluje a wczoraj juz mnie schizki dopadly na dobre to zrobilem tylko to co umiem czyli ucieklem i poszedlem spac :P

 

-- 23 mar 2014, 12:26 --

 

Aranjani, a ja wiem :P a moze i wiem ale nie bede tu pisal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, ja mam dosc uciekania poza tym tyle razy uciekalem ze juz mi tylko 2 ucieczki zostaly za granice do pracy albo do krainy wielkich lowow :) ale na jedno i drugie jestem za bardzo tchorzliwy i zmulony tona mulu :P masz bardzo ladny avek no i oczywiscie musze spytac czy jestes choc ciutke podobna do tej pani

Aranjani, słabe techniki masz na pocieszenie walne moj cytat z watku wkurza mnie "wkurza mnie to jak wyglada moje zycie a jak innych "normalnych" w moim wieku i ciagle porownywanie tego i analizowanie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, dobrze ze tez nie umiesz klamac to sie ceni i rzadkosc w tych czasach znalesc milosc albo uczciwa osobe jest trudniejsze niz wygranie milion w lotka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, ładny avek taka cyganska uroda mi duzo nie trzeba zeby uciekac gdzie pieprz rosnie a skolei po paru piwkach to jestem na maxa upierdliwy i inni maja ochote uciekac gdzie pieprz rosnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, jakbym wygrał w totka to nie wiem czy wiecej szczescia czy pecha by mi to dalo :) ale wtedy bylo mnie stac na pseudo prywatny ekskluziw osrodek na pare miechow a pozniej chyba jakiegos coucza trenera nlp bym zatrudnil na etat :) a po pseudo ogarnieciu :) podroz koleja transyberyjska i na deser tajlandia 8)

 

-- 23 mar 2014, 12:42 --

 

Nefertari, dla mnie kazda atrakcyjna o ciemnej karnacji to piekna cyganka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×