Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, Dziękuję Kasiu, mimo wszystko dzień do dupki tak poza tym bo dostałam ataku. Musiałam opić się piwska żeby mi przeszło, do tego prochy. Masakra. Jestem na siebie wściekła za to, że jestem tak słaba psychicznie... :(

 

-- 22 mar 2014, 20:25 --

 

Anel92, Dziękuję! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy jak już chodzisz, to idź :) ja odbyłam jedną nie pomogła, potem byłam na drugiej i przerwałam a teraz lekarz mówi,że muszę być zdrowsza bo na razie to nie ma sensu w moim przypadku czytała o terapii i pytała czy pomogło to widziała jak pomogło, że jestem roztrzęsiona i nie nadaję się do życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy no na taką też ciężko trafić. Ja jak chodziłam na grupową to miałam pełno terapeutek bo tam były różne zajęcia, i z muzyki i z rysunku i rozmowy, miałam wtedy w sumie 4 terapeutki :roll: plus indywidualna z panią psycholog która zamiast mnie słuchać to robiła problemy z czegoś co mnie mało obchodziło, a potem po wyjścoiu ze szpitala znowu pomyłka. Może uda mi się trafić na odpowiednią kiedyś jak już będę gotowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy ja też nie umiem otworzyć się na kogoś,żeby opowiadać o takich prywatnych sprawach ale to może wina tego,że źle trafiałam

Faraway co tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×