Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway ostatnio zgubiłam sie w tym czasie i jeszcze się nie odnalazłam :roll: pierdolona choroba opanowuje cale moje życie :oops: a ja nie pracuję bo się nie nadaję do niczego, nie mogę robić pracować w tym co chcę :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem w sklpie ale niestety wygenerowalem sobie napiecia, w sumie kurcze dobrze sie czulem caly dzien a wystarczyly wyjsc do sklepu zeby znowu dopadly mnie napiecia. a juz mysalem ze bedzie dobrze, teraz czekam na 23, kiedy pojade na parking i moze na napiecia mina jak bede rozmawial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, od kiedy bierzesz leki?

od kilku dni dopiero

 

Anel92, ja też myslalam że nie naddaje się do niczego ale leki są i jest okej daję radę, chociaż życie też mam zniewolone nerwicę

może kiedyś będzie lepiej :(

 

Hej :smile: .

Jak leci ?.

hej, tak sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94, czesc, moze byc ..a u Ciebie?

U mnie tak przeciętnie dobrze.

 

wieslawpas, ja przez ponad 6 lat nie byłem “sam“ w sklepie.. Jednakże, ostatnio się przełamałem i się wybrałem, bardziej z przymusu, ale samemu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, nie dzwie sie ze walneles piwko bo to najepszy "lek" antylekowy jaki znam. Piwo zgasilo juz moj nie jeden napad paniki, jestem oaoba niepijaca ale dzisiaj kupilem sobie flasze wodki w razie jakbym juz nie wyrabial to sie napije. No ale ten zakup wywolal u mnie napiecie.

Ale tala flacha wodki to lepszy srodek ratunkowy niz 3 afobamy na raz zazyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×