Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bardzo Prosze o Pomoc i rade


quentin199

Rekomendowane odpowiedzi

Witam>Mam 16 lat i wydaje mi się że problem mój jest na tle nerwowymi prosze was o rade.Mianowiecie codziennie odczuwam taki nieprzyjemny kwaśny (smak na jezyku) i dokucza mi ciagłe odbijani sie.Mysle ze jest to na tle nerwowoym poniewaz gdy jestem czyms zajetym np w szkole to tak tego nie odczuwam i nie zwracam na to uwagi natomiast gdy jestem w domu to mysle o tym i tak mi sie dzieje (objawy ktore wymienilem wczesniej).W tamtym roku :uroiłem sobie ze mam chore serce i nadcisnienie.Gdy udałam się do lekarz ktory zmierzył mi cisnienie to miałem 180/100 a gdy wykonal na mnie pewien test (kazal oliczac od 100 w dól co piec) to cisnienie w 2 min spadło do 140/80.Lekarz powiedzial ze nic mi nie jest chcial przepisac jakies leki na uspokojenie ale dał mi 2 tyg proby na to zebym zrozumial ze nic mi nie jest.Pomogło mialem swiadomosc ze nic mi nie jest.A jak myslicie co to jest teraz? czy te objawy tym razem zoladkowe tez sa na tle nerwowym?Prosze o rade i pomoc z gory dziekuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zgadzam się z powyższymi wypowiedziami i myślę, że za bardzo skupiasz się na tych objawach. Kwaśny smak na języku to jeszcze nie tragedia. Niepotrzebnie przywiązujesz do tego taką uwagę. Człowiek sam może mocno nakręcić siebie. Więc.. troche luzu iii skupić się na swojej pasji. Nie mysl o tym, że chorujesz na coś groźnego itd. ciesz się każdym dniem i nie zadręczaj się takimi rozmyślaniami, bo to nie prowadzi do niczego.. może tylko do tego, że traci się trochę kontrolę nad swoimi myslami itd.. maszyna się nakręca;) Trzymaj się :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×