Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Księżniczka, miałam coś podobnego... Kup Octenisept (spray do odkażania ran) i pryskaj tak 4 razy dziennie do wyschnięcia. Po kilku dniach powinno zejść. A jak nie to znam dobrego demratologa, ale jedynie w Poznaniu, nie wiem, skąd jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys z kumpela wodka popilysmy ;) po 4 h obudizalm sie placzac w lesie... masakra :D nigdy wiecej :D:D.

 

Aga, ale na co uczculenie... do dermatologa i tka jestem umowiona w szpitalu :D bo sie i tak dlugo na wizyte czeka, powiem jej zeby mi zrobila jakies testy, albo niehc cos z tego wydlubie i ma mnie nie wkurwiac :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste Panie, z czerniaka przeskoczyłam na macanie węzłów i oczywiście coś znalazłam. Powiększony węzeł chłonny nad obojczykiem. Mały, ledwo wyczuwalny, dość miękki i ruchomy i niestety bezbolesny ale oczywiście moja diagnoza to ziarnica. Teraz cała szyja mnie boli od macania i każę innym też to robić. Wszyscy mnie uspakajają, że to ledwo czuć i nie mam się czym martwić ale ja oczywiście już swoje wiem. Tak się nie da żyć. Teraz już mam wrażenie, że cała szyja pokryta jest jakimiś wypustkami, które chyba tylko ja czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dość szczupła. ostatnio znowu schudłam bo jeść nie mogę przez nerwicę.

to co wyczułam jest niewiele wystające i wyczuwalne dopiero po dokładniejszym zmacaniu.

własnie wyczułam kolejnego nadobojczykowego. wszystkie owalne, ruchliwe i miękkie. z drugiej strony jak bardzo mocno pomacam to też coś czuję.

O S Z A L E J Ę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie zastanawiam się co to znaczy miękkie. uginają się pod palcem i nie są jak kamienie ale takie super miekkie też nie. nie mam pojęcia od kiedy je mam bo dopiero w tym tygodniu zaczęłam się macać.

każdy komu daję pomacać mówi, żebym przestała bo ciało to nie maszyna i zawsze coś może być wyczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hipochondryczka, Niektóre węzły są większe, i takie mają być, część się nam tak zabliźniła z dzieciństwa kiedy ich nie macaliśmy i nie znaliśmy słowa hipochondria.

 

-- 05 mar 2014, 22:38 --

 

księżniczka, Noo, klona popić wódą to dobra faza jest, to potęguje swoje działanie na wzajem, też mi się zdarzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hipochondryczka, w jednym z wczesniejszych postow napisalas, ze rozdrapalas jakiegos pryszcza kolo znamienia i mialas faze na czerniaka - aktualnie przerabiam dokladnie to samo. Podrapalam jakas krostke obok, mozliwe ze znamie tez (ale nie widac zebym uszkodzila go golym okiem) i od soboty mam jazde, ze cos mi sie zacznie rozwijac w tym miejscu. Oczywiscie nie widac nic ale juz mi sie wydaje, ze gdzies w poblizu cos swedzi... Jak sobie poradzilas z tym tematem? Chodzilas gdzies?

 

Co do wezlow, z tego, co wiem, jesli sa miekkie i przesuwalne to nie ma problemu. Po prostu u niektorych ludzi, w szczegolnosci szczuplych latwo je wyczuc. U mnie sa praktycznie niewyczuwalne.

Ale raz w zyciu zdarzylo mi sie, ze powiekszyl mi sie jeden wezel na szyi do tego stopnia, ze byl widoczny jako wypuklosc, taka jajowata kulka pod skora. Nie bolal, niespecjalnie sie przesuwal. Mialam wprawdzie wczesniej po tej stronie infekce migdala tyle, ze nigdy wczesniej przy anginie nie wywalalo mi wezlow, a poza tym choroba juz minela. Troche sie przestraszylam (ale na szczescie to bylo w czasach przed hipochondria), poczytalam i uznalam, ze poczekam. Potem mialam duzo zajec, zapomnialam o sprawie i wezel zniknal nie wiem kiedy. Nie wrocil po dzis dzien, a to piec lat wiec chyba o niczym zlym nie swiadczyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, mysle ze to uczuleniowe - to masz na zgięciu łokcia?

 

ja dziś mam usg piersi i czuje się koszmarnie, tak mnie strach sparaliżował ze rano ledwo do kibla doleciałam :( nie mogę jesc, mam gule w gardle, noi wydaje mi się ze boli mnie pod pachą :( ale nie wiem czy ten ból jest prawdziwy, bo pojawia się tylko jak pomysle o chorobie, jak dotykam to nie boli ani nic nie wyczuwam, po prostu wariuje !!!

 

emka34, tez miałam jazdy z czerniakiem, i czasem mnie to łapie, potrafie się przygladac znaminiu bądź pieprzykowi 100x dziennie, kiedy bym nawet wypadek spowodowała bo się przeglądałam w lusterku jadac autem :( samo przejdzie, u mnie przynajmniej tak było, ze przestał mnie swedziec i bolec jak sobie pomyslalam ze czeka mnie usg piersi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×