Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?


AddictGirl21

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisałem że Psychiatrzy, Psycholodzy to konowały, tylko chodziło mi o to że trzeba się najpierw odtruć i dopiero się leczyć z dolegliwości psychicznych. Ja nie psioczę na Lekarzy.

Spoko, spoko, nie miałem na myśli ciebie. Ale na forum nietrudno spotkać ludzi głoszących poglądy anty-psychiatryczne, ba, cały wątek (bądź więcej niż jeden) odradzający leki istnieje. Tak więc spij spokojnie - nie ciebie miałem na myśli ;)

 

deader, chyba będziesz bohaterem następnego odcinka,

jebany tyle wygrał...

Damn, czuję się jak premier... Diss na Deadera, let's go!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Prawie calkowicie się z Tobą zgadzam. Oczywiste , że po pierwsze musi CHCIEĆ. Odwyk i tak dalej to wspomaganie, na pewno łatwiej przejść przez odstawienie pod okiem fachowca niż na właśną rękę , niemniej bez tego chcenia NIC i NIKT nie pomoże. No i chyba zauważyłrś , że ja ani przez moment nie głaszczę jej po głowie, wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię po raz 3... uzależnienie od leków uspokajających to ćpanie.

 

Np. Heroina kiedyś też była lekiem, ale ją zdelegalizowano i obecnie występuje w leczeniu zamkniętym.

Czyli, jakby Heroina była na receptę jak np. xanax, to była by lekiem.

Gdyby xanax został zdelegalizowany jako substancja i ludzie zaczęli by go zażywać i zdobywać z szarej strefy, byłby pewnie narkotykiem.

A obydwa mają działanie psychoaktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba zauważyłrś , że ja ani przez moment nie głaszczę jej po głowie, wręcz przeciwnie ;)

Hehe, uderz w stół... :P No przecież jasne że nie miałem na myśli ludzi którzy krytykowali, tylko tych co głaskali, a przecież nie będę wytykał palcem kto gdzie (bo to nie tylko w tym wątku), "winni" sami wiedzą ;)

 

I zgadzam się z tym co wyżej pisze AmnuM, "ćpanie" to nie jest określenie przypisane wyłącznie narkotykom. Jakby ktos chciał sie w to zagłębiać i iść takim rozumowaniem, to możnaby się zastanawiać czy "ćpanie" dotyczy tylko narkotyków syntetycznych, jak kokaina, heroina, amfetamina - czy także naturalnych, jak grzyby, marihuana... Słyszał ktoś kiedyś określenie: "ćpał grzyby"?.. Mi się nie zdarzyło. Nie zmienia to faktu że jest to ćpanie. No i my po prostu (bo widzę że nie jestem w tym osamotnionym) decydyjemy się nie ubierać pewnych rzeczy w ładne słówka, tylko nazywać po imieniu.

 

deader ja tam jestem zdania, że idzie na terapię i niech się terapeutka zajmuje leczeniem, a nie osoby trzecie.

Sorry, umknęło mi wcześniej, więc odnoszę się teraz: a terapeuta to nie jest niby osoba trzecia? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz czas na mój ulubiony video mix i przeuroczy Daniel Johns&Silverchair. Utwór adekwatny do tematyki forum.

 

[videoyoutube=wC2xiKkDzhI][/videoyoutube]

 

-- 26 lut 2014, 21:11 --

 

AddictGirl21, walnij hel po kablach i zrób sobie zdjęcie, ciekawe jakie bedziesz wtedy miała oczy :roll:

 

Jest jeszcze taka opcja, że mogę wsadzić Ci kabel w tyłek i ciekawa będę czy dostaniesz wytrzeszczu czy oczy zaleją się hmm zawartością dupy??? Co Ty na to, huh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, Na złość nam? Dziewczyno , zachowujesz się jak rozkapryszona 3 latka. Jak dla mnie ćpaj ile wlezie, Twoje zycie , Twoja broszka,. Mogę się jedynie powkurzać , że zycie jest nie fair, jedni walcza o swoje zdrowie i zrobią wszystko , żeby się jakos pozbierać , a inni marnują je na własne zyczenie , ale cóz na to nie mam wpływu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×