Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEKOMANIA, kto lubi wcinać więcej leków niż potrzeba...?


AddictGirl21

Rekomendowane odpowiedzi

AddictGirl21, Jak dobrze kojarzę Anna Nicole Smith była wje..na w benzo ale przy okazji zapijała je sporymi ilościami alko..jak do tej pory dajesz rade bez alko. Ola niech tak zostanie..i zacznij robic cokolwiek aby wyjsc z tego gówna w którym tkwisz po uszy.

Mam nadzieje ze unikniesz takiego finału jak w przypadku Smith..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, Jak dobrze kojarzę Anna Nicole Smith była wje..na w benzo ale przy okazji zapijała je sporymi ilościami alko..jak do tej pory dajesz rade bez alko. Ola niech tak zostanie..i zacznij robic cokolwiek aby wyjsc z tego gówna w którym tkwisz po uszy.

Mam nadzieje ze unikniesz takiego finału jak w przypadku Smith..

 

Chyba za ostro się w to wkręciłam. Poza tym mam dość uprawiania sportu, który nazywa się życiem. Podejrzewam, że przyjdzie taki czas, że ciało i wszystkie czynności życiowe odmówią mi posłuszeństwa i wreszcie zaznam spokoju, którego tak bardzo pragnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tak, bo patrzysz z punktu widzenia osoby, która obwinia wszystkich dookoła, a nie patrzy na swoje uczynki (wiem co mówię). Przestań pieprzyć i po prostu

policz do 5 i pomyśl, że zdarzyło się i może być lepiej, tylko trzeba determinacji. Ja ci pisałem co u mnie itp. Jestem w 10 razy gorszej dupie i nie sram po gaciach(mam laremid, haha).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z powodu twojego ojca. Mój nie jest chory na raka, ale jest dzieckiem, a ja jego współcześniejszą kopią, dostosowaną do teraźniejszości. Tyle stron tematu i dopiero tutaj przyznajesz się do swoich Prawdziwych przyczyn i problemów. Nie każdy ma fajny start, bądź okres w życiu na tym świecie. Niektórzy rodzą się sprinterami, niektórzy z kajdankami na nogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, ludzie nie robią z Ciebie ćpuna, Ty prowokujesz takie osądy swoim zachowaniem...Pod każdym uzależnieniem coś się kryje, pod Twoim też, ale całkiem inaczej byłoby gdybyś od razu wywaliła to co jest pod tą Twoją skorupą... Pewnie potrzebowałaś czasu, każdy potrzebuje czasu, jestem w stanie to zrozumieć. Mówię Ci to wszystko jako ćpun i jako córka której najukochańsza mama zmarła na raka. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu wpadłaś na to forum. Jednak podświadome wołanie o pomoc daje się we znaki. Weszłaś z bezczelnym przytupem nastolatki i ten wątek powinien zacząć się nie od 17 strony, ale od tego wideo. I staraj się trzymać tych faktów, nie cofając się, nie ukrywaj nic w dziecinny sposób. Nie staram się ciebie obrazić.

Chcę byś zobaczyła w jaki sposób można poprosić o współczucie, a w tym filmie zrobiłaś to prawidłowo. Dopiero teraz powinien zacząć się ten wątek, najlepiej ze zmienioną nazwą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam wątek AddictGirl21, nie jesteś oryginalna jak już pisałam i nadzwyczaj pokrzywdzona przez los, który jest w Twoich rękach ale Ty wolisz zwalać na inne rzeczy - Twój wybór.

Abstrahując od tematu uważam że ten watek powinien z uwagą przeczytać każdy uzależniony jako przestrogę co się dzieje z człowiekiem który ćpa i nic nie robi w tym kierunku żeby coś zmienić. To jest dobra lekcja, pouczająca aczkolwiek bardzo smutna : :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, Tak historia jest smutna i zapewne źle się skończy. Czuję to bardzo mocno. Czuję, że na własne nieprzezwyciężone życzenie zabiorę się do nieba.Wiem te słowa są mocne ale są ku temu poważne podstawy. I tak Kaja,masz rację.....niech to będzie przestrogą dla tych, którzy chcą wejść w to całe lekowe bagno.

 

-- 27 lut 2014, 22:47 --

 

Piękne.........................................................

 

[videoyoutube=62VQpUKg-WA][/videoyoutube]

 

-- 28 lut 2014, 09:30 --

 

Mała śmiechawka czyli jak Ola funkcjonuje na Speedzie. Żart rzecz jasna :mrgreen: MIŁEGO DNIA!

 

[videoyoutube=ZoJa4C0Mkl4&feature=youtu.be][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Nexpram - 15mg, Olanzapina 7,5mg, Clonazepam i Bromazepam, tych dwóch ostatnich nie liczę w miligramach bo wcinam to jak cukierki.

 

-- 28 lut 2014, 20:01 --

 

AmnuM, Nie znasz jej historii więc nie oceniaj powierzchownie. To najprostsze i najbardziej kretyńskie podejście do życia innego człowieka.

 

-- 28 lut 2014, 21:04 --

 

Odbija mi czego dowodem jest robienie sobie kretyńskich fotek :pirate:

 

1922428_563075490466728_1227600484_n.jpg

 

-- 28 lut 2014, 23:51 --

 

Małe przedawkowanie. Nie polecam. OSTRZEGAM.

 

[videoyoutube=pxYkkwLrGB8&feature=youtu.be][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, są rzeczy ponad pracę, ale nie rozumiem co to ma być w twoim wypadku - ćpanie na wyścigi..? No bo chyba nie mówisz o tym skrzeku który wydałaś z siebie do Nihila, bo w twoim mniemaniu to pewnie jest "śpiew" :D Sorry, ale z takim śpiewem nawet w kapeli blackmetalowej byś się nie przebiła ;)

He ? :D Coś mnie ominęło ? ;) Ostatnimi czasy dość nieregularnie przeglądam foruma :P

 

AddictGirl21, jak już podejmujesz się nagrywania tych filmików, to weź ich później tak szybko nie usuwaj :P Przykładowo takiego "Dr House'a", to co najmniej kilka razy w tygodniu powtarzają :D

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ostatni raz edytuję Twoj post , wiesz , że przeginasz i nastepnym razem skonczy się to inaczej
:evil: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×