Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sympatia, forum a może puby, kluby??


ladywind

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zaliczam sie do tych pomimo 38 lat którzy zaczęli „dorosłe” życie, podobno to „prawdziwe”.Tych co chodzą do pracy, spędzają tam średnio połowę czasu, w którym nie śpią, wracają do domu i oglądają serial. Bez różnicy jaki. Dostają wypłatę. Płacą za przeciętną szamę i klitkę w której śpią. I to im wystarcza. Są zmęczeni. Zrobili swoje. Nikt nic więcej od nich nie wymaga, więc nic ponad to nie robią. Przez kolejne 40 lat będą jeść, srać i spać. I tyle. Chcą tylko świętego spokoju. Nic więcej. to nie moje zycie :D

 

Powinieneś sie cieszyć, że nie jesteś takim zaprogramowanym nołnejmem ;) Ja sie z tego ciesze niezmiernie, chociaż życie w kraju gdzie 90% ludzi żyje właśnie w ten sposób nie jest łatwe

 

No dokładnie. To raczej powód do zadowolenia...pewnie te 90% chętnie zamieniło by swoje życie na choć trochę mniej nieuporządkowane czy nieprzywidywalne...nawet kosztem zarobków czy wygody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, albo "Cześć mam na imię Marta, zapamiętaj to imię bo będziesz je krzyczał... całą noc"! :lol:

Chyba przez sen :D

Cos takiego mogłoby Ci sie spodobać

-Z daleka gdy na ciebie patrzyłem to pomyślałem, że chciałbym cię dymać na pieska, ale gdy podszedłem bliżej to zmieniłem zdanie, bo przecież jestem królem minety :mrgreen:

 

-- 22 lut 2014, 14:51 --

 

na bieżni.. Gdzie tak patatajasz piękna gazelo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak jeszcze nie wiedzieć po co byłem w jednym z tych klubów w centrum miasta miałem nieprzyjemność stanąć oko w oko, a raczej kroczem w pomiędzy poślady z zatrważającą masą technozjebową w jakimś sprośno-obleśnym grupowym paraliżu, przeciśnięcie się do wyjścia zajęło mi jakieś pół godziny i 15 metrów, nigdy wcześniej ani później nie odcisnąłem sobie tak genitaliów i nie zmolestowałem arshlochów tylu dziewcząt, a mimo to żadna nie poprosiła mnie o numer telefonu, więc nie mam naprawdę pojęcia o jakim wyrywaniu dupeczek w klubach piszecie :bezradny::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pociesznie Ci powiem , że kilka razy dostałam łokciem w głowę i brzuch , ponadto wylali na mnie piwo :bezradny:

ja nic nie widzę fajnego w chodzeniu do klubów , dlatego wole domówki , można usiąść napić się , nikt Ci fleszem po oczach nie świeci i oczywiście można zaliczyć zgon

 

Kokojoko, a ten to kto ? coś tam słyszałam , krzycz Trybson , ale nie wiem o co chodzi :bezradny:

 

macieywwa, :lol: a pierd... nie będę podrywać , niech zakute łby się meczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×