Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Cżesc wieczorową pora. Wróciłam z "obowiązkowej" imprezy służbowej. Nie cierpię takich wyjść, gadania o robocie i słuchania jak kurwują co młodsi cwaniacy. Dla mnie w piątkowy wieczór najlepsze wlasne wyrko i film albo książka.

Elmopl ja na pewno lepiej sie poczułam od ok tygodnia, więc moja cierpliwość opłaciła sie. Jeszcze jakbym rzuciła robotę i zajęła sie tym, co kocham, czyli zwierzatkami, to byłabym przeszczesliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Ale niedzwiedz nie musi wybierac miedzy chlodem polarnym,a cieplymi klimatami....niedzwiedz musi dążyć swoimi śladami....afryka nie musi parzyć swym gorącem....a chlod....nie nalezy sie w niego zaglebiac.

Niedźwiedź nie ma tu nic do rzeczy czy musi czy nie musi, to tylko taki obrazowy przykład był, chodzi o wykształcanie nieprawidłowych mechanizmów które paradoksalnie w sprzyjających warunkach działają wyniszczająco na psychikę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Wiem,ze obrazowo...

Sam napisales"wyuczonych",skoro mozna sie nauczyc życia w chodzie,żeby przetrwać....mazna tez wyuczyć sie życia w cieple,życzliwości.....tylko pytanie...czy niedzwiedz tego chce....Co go bardziej rani...chlod czy milość....wszystko da sie przepracować....czy niedzwiedz boi sie kolorów,ciepla,radości,życia....?

Lepiej sie zahibernowac w zimnej arktyce?I nigdy nie sprobowac co niosą tropiki?

Mozna zmienic przyzwyczajenia,ale na to potrzeba ciężkiej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sie zahibernowac w zimnej arktyce?I nigdy nie sprobowac co niosą tropiki?

A no właśnie, bo na to miała być odpowiedź dalej, już pomijając te porównania i odpowiadając krótko: tropiki są bardziej wyniszczające od chłodu,dlaczego? to znów następna analiza i następna odpowiedź

 

-- 07 lut 2014, 22:52 --

 

Tojaaa,

no właśnie, bo ten paskudny jakiś takiMDR18.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Bo tropiki niosą milość,cieplo,troskę...a niedzwiedz do tej pory byl przystosowany di chlody artyki i dostaje sprzeczne inpulsy u nie wie ci ma robić jak dzialac i"glupieje"?Ribi rzeczy,których tak naprawdę nie rozumie?

Dziwisz sue?Jak iq niedzwiedz ogrzal sue w tropikach,zasnakowal dibra,to chce zachować to dobro na dluzej,akw nie wie jak,bo tego jeszcze sue nie wyuczyl....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79,

no to wiesz w czym rzecz ;)

 

-- 07 lut 2014, 23:12 --

 

to mój były po polowaniu na flądre w Jastarni

http://obrazki.elektroda.pl/6610852300_1391811086.jpg

 

-- 07 lut 2014, 23:22 --

 

Wypadłam z tematu gapię sie w tv ..a psiaków nie lubicie?ja possiadam yorka

mnie jeden wpakował w jeszcze większą nerwicę więc nie przepadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×