Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

to nie ma nic wspólnego bo ja sie nie boje psów, nie wiem czy w ogole jest coś takiego jak psofobia

 

-- 08 lut 2014, 19:49 --

 

Nie cały okres..raczej wolę lazić i zwiedzać do takiego stanu że jak poczuję poduszkę to ż chrapię..a cyk i książka to po pracy relaksik jak jestem w domu...a jak wyjadę to chłonę i oby jak najwiecej zwiedzić

oo, to z kimś takim to mógłbym gdzieś jechać, a nie jechać nad morze po to żeby wyleźć na plaże i zacząć czytać, bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora dla mnie słoneczko, lato kojarzy się z chorobą bo własnie w wakacje gdy było tak cieplutko zaczęły się moje cholerne napady lęku, dlatego jak na razie wolę zimę, chociaż jest już dobrze to lato na pewno będzie kojarzyło się z chorobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jesteaktywną osobą tylko moi kompani urlopowi woleliby przesiedzieć na grilu przy piwie :nono: ja jak wracam z urlopu to z kwasami i bananem na twarzy:-)

pamiętam jak jedna osoba kiedyś opowiadała o pewnych turystach co pojechali do Egiptu, po powrocie okazało się ze jedyne co zwiedzili to drogę między barem z drinkami a plażą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl tak!ja pierwszy raz zachorowałam w weekend majowy3lata temu gdy wszyscy siedzieli przy grilu w piekna godę ja leżaław łóżku nie widząc co sie ze mną dzieje...słoneczko :D ale potem dałam radę wzielłam się za siebie i miałam piękny urlop

 

-- 08 lut 2014, 20:04 --

 

Tak Gradrec czytałam posty o pająkach...ja nie mam takich przykrych doświadczeń...moja fobia nazywa sie...hmmm pracofobia...a raczej na jedna osobę z która muszę pracować :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak lęk przed psami i zwie się kynofobia. Dla niektórych jest to poważny problem. Oglądałem program na discovery o różnych fobiach ludzi i jeden dorosły facet(typowy koks) śmiertelnie bał się pitbulli(nawet szczeniaczków). Na widok takiego psa dostawał ataku paniki i napadu płaczu.

 

Tu jest lista fobii w jez. angielskim- http://phobialist.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×