Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, mi lekarz po 20 minutach powiedział, że przykro mu ale czas mojej wizyty się skończył, skierowania na badania mi nie dał bo nie są mi potrzebne.

Odkąd zaczęły się moje "nerwicowe" problemy o każde skierowanie musiałam się prosić u innego lekarza, poddawać mu "pomysły" co mi jest, jakie skierowanie mi jest potrzebne. Idiotyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metka00, Enii, mnie na pogotowiu przyjmował młody lekarz po studiach, nie wzbudził zaufania:)

mnie teraz lekarz poz-u jak przyjde to zmierzy ciśnienie, osłucha serce i tyle. jedno i to samo mi powie ze on nie wie co mi jest i koniec wizyty..

ale dla pocieszenia będzie jeszcze gorzej z lekarzami. Bo to co młode przychodzi na staże i praktyki to jest masakra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, ja rpierwszym razem byłam w sierpniu to przepisala hydre. Drugim razem była stara lkarka do której nie chcialam iśc, po krótkim wywiadzie dała mi skierowanie do drugiego szpitala by psychiatra mnie zbadała < i bym nie chodziła po przychodniach> od razu nerwice wyczuła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, ja 4 miesiące chodziłam i tłukłam się od jednego gabinetu do drugiego, psycholog, kardiolog, neurolog, medyk naturalny, i nic. w koncu się wkurzyłam i poszłam do psychiatry.. lekarz zwykły mi powiedział ze to od stresu i od zapalenia zielska dal hydro i jakieś gówno i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×