Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie wiem na co choruję może ktoś mi pomoże !!!!!!!!!!!


kalileo85

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem na co choruję. może ktoś mi pomoże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sprawa zaczęła się od bezsenności. Przestałam spać bo stresowałam się pracą i operacją jaką miał mieć mój mąż. W pracy szło mi kiepsko bo jestem za drobna na taki wysiłek więc stresowałam się jeszcze bardziej bałam się że mnie zwolnią chociaż nie chciałam tam dłużej robić robiło mi si ę gorąco ,kręciło mi się w głowie nie wiem czy to ze stresu czy braku snu.dostałam lek od rodzinnego wziełam może 2 tabletki i bałam się że się uzależnię więc przestałam brać i nie miałam siły robić bo spałam po 2 godz. wszyscy widzieli ze jestem beznadziejna bo z niczym sobie nie radziłam. zachowywałam sie dziwnie cały czas lęk chęć opuszczenia tego miejsca jak najszybciej , głośno mówiłam że wiem że wszystko robie nie tak i byłam tego świadoma potem się zwolniłam bo to wszystko mnie przerosło. później wydzwaniałam ciągle gdy nie mogłam spać do rodziny że się boję że jestem beznadziejna ze boje się ze będą chcieli mnie zatrzymać bo wygadałam w pracy że wziełam psychotropa. bałam się że obciążą mnie kosztami za to co tam pochrzaniłam choć wszyscy mówili że nic mi nie zrobią.Ciągle dzwoniąc do znajomych miałam dziwny nastrój depresyjny lub lękowy i byłam przekonana że jestem beznadziejna. dostałam leki przeciwpsychotyczne ale biore tylko okruszki z nich bo boję się uzależnienia a jak nie wezmę ze 2 dni to znów nie mogę spać. Czasem czuję niepokój i takie drżenie ciała.

najgorsze było to dzwonienie bo potrafiłam dzwonić 20 razy dziennie i mówić że się boję że jestem beznadziejna po czym ta osoba mnie uspokajała że nic mi nikt nie zrobi ja przyznawałam jej rację i wiedziałam że to bezsensu że tak dzwonie i ciągle to opowiadam a za godzine znów dzwoniłam.

Teraz niby czuje się normalnie nie mam lęków tylko jak się obudziłam to nie odczuwam potrzeby snu :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×