Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

chyba mi przeszlo.... raczej troszke sie uspokoilo. Poczekam jeszcze 2 dni.

 

Apropos dobrego terapeuty to juz rozmawialismy i nie doszlam do zadnego wniosku. Owszem, terapeuta majåcy za sobå psychiczne zalamania moglby byc dobrym terapeutå ale.... czy dobry i zdolny kryminolog musi byc bylym przestepcå ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, a no jakos sie staram :) Od niedzieli meczy mnie jakies osłabienie, raczej takie psychiczne, bo jak cos trzeba robic to robie, ale jak siedze to czuje taką slabosc w miesniach. Ale oczywiscie wkrecam sobie, ze moze anemie mam albo jakas ciezka chorobe i to od tego :-/ I juz 3 dni w robocie nie bylam :) Ale jutro juz niestety musze isc, wiec przed chwila poszlam na spacer 2,5km :) jakos dalo rade.

A Ty jak tam neon, co za ciastek ześ nakupil? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mi przeszlo.... raczej troszke sie uspokoilo. Poczekam jeszcze 2 dni.

 

Apropos dobrego terapeuty to juz rozmawialismy i nie doszlam do zadnego wniosku. Owszem, terapeuta majåcy za sobå psychiczne zalamania moglby byc dobrym terapeutå ale.... czy dobry i zdolny kryminolog musi byc bylym przestepcå ???

nova sory ze bylem dla Ciebie niezbyt miły (ale nie niemiły) widać że sympatyczna kobieta z Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013, Cześć, chyba każdy z nas ma w swojej głowie te negatywne mechanizmy, może oni, poprzez wieloletnią terapię którą przechodzą sami, uświadamiają sobie te mechanizmy w sposób bezpieczny i łagodny i w ten sposób mogą uświadamiać je innym.

 

nerwa, No to zuch dziewczyna jesteś :) ja też lubię czasem się dotlenić długim spacerem. Ciasteczka to moja siostra kupiła, ja tylko zadawałem chyba niepotrzebne pytania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Jak zdasz, to szacuneczek. Mój brat cioteczny jest na mechatronice w gdańsku i jego mama powiedziała, że troche stresu ma przed sesją, ostatnio na rauszy przyniósł do mieszkania rodziców metalowy słup parkingowy w biało czerwone barwy, chyba wyrwał gdzieś, studenci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byl blåd w sztuce :why:

 

po 2,5 tyg. brania leku lekarz zalecil mi odstawic ze wzgledu na terapie behawioralnå i chcial abym pozbyla sie dzialania serotoniny po to abym odczuwala emocje w sposob naturalny a nie pod dzialaniem wspomagaczy. W piåtek rano bylam u dr wiec juz po poludniu nie wzielam tabletki. Potem cala sobota, niedziela i w poniedzialek po poludniu zadzwonil lekarz i powiedzial, ze jadnak kontynuujemy. No ale ja jeszcze sobie jeden dzien odczekalam i wzielam dopiero wczoraj wieczorem bo juz pojawil sie spadek nastroju i juz nie moglam spac przez 2 noce. Wiec dzis to moja druga tabletka po 4 dniach przerwy. I dzisiaj cos mnå tåpnelo !

Caly dzien plåtam sie po chacie jak rozdrazniony tygrys po klatce. Poobrazalam mase ludzi na forum. Jakas agresja dzisiaj mnie opanowala, bole serca, zawroty glowy , caly czas napiecie miesniowe i to poddenerwowanie. Nie podchodz do mnie dzis bez siekiery.

 

Jak tak mozna pierdyknåc sobie : dzis przerywamy kuracje aby po 4 dniach palnåc : kontynuujemy ! ????

Zamierzam zameldowac tego idiote ! Juz tak dobrze sie czulam ! Tak sie cieszylam na tå terapie, a tu masz same przeboje od poniedzialku. Wrocilam sie do punktu wyjscia, caly miesiåc poszedl na marne i teraz nie wiem czy ten lek zadziala tak samo na mnie bez ubokow i pozytywnie czy wlasnie dzisiaj pokazal mi na ile go stac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013, ale wiesz co, mi to samo kazal psychoterapeuta, ktory jest psychiatra. Mniej wiecej to samo powiedizal, co napisalas, ze przed terapia dobrze odstawic leki czasem, jak nie ma tragedii jak sie nie bierze (np. mysli samobojczych). I ja akurat odstawilam i bylo ok. Wiec moze taki mial plan, ale jak zobaczy, ze sie jednak gorzej czujesz, to postanowil poki co wrocic do leków?

 

-- 15 sty 2014, 22:39 --

 

PJT, for you! :D

 

15c69406ca29d5a1f0d0e4a9b44e379f_original.jpg?1389786543

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nerwa

 

cala filozofia w tym, ze on nie mial pojecia jak sie czulam przez te 4 dni. On zadzwonil tylko i powiedzial, ze skonsultowal moje testy piåtkowe ze swoim ordynatorem i powinnam jednak kontynuowac branie tabletek. Dlatego jego polecenia så dla mnie niezrozumiale i swiadczå o jego niekompetencji.

Rozumiem, ze gdybym to ja zadzwonila i opowiedziala, ze niestety ale bardzo zle sie czuje i on na moje slowa zareagowalby dalszå kuracje, ale skådze. On tylko zadzwonil i powiedzial, ze ustalil z ordynatorem abym kontynuowala branie tabletek.

 

Pzreciez to nie så witaminki aby tak szastac na lewo i prawo. Taka dezorientacja serotoniny moze naprawde wyrzådzic ogromne szkody. I dzis mam tego konsekwencje. Wzielam dzis drugiego tabsa, ciekawa jestem jak bede sie czula jutro. I czy to bedzie moja kolejna nieprzespana noc. Mam w sobie taki potencjal energi, ze mogli by mnie wystawic na pierwszå linie frontu w Afganistanie. Takie psychiczne pachole z szabelkå na czolgi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieslawpas

 

poczulam sie naprawde bardzo dobrze juz w pierszych dniach po zazyciu tabletek i "odpoczelam sobie psychicznie" przez te 2,5 tygodnia. Zniknål moj strach przed wychodzeniem z domu i zniknely ataki paniki, wiec na zdanie lekarza PRZERYWAMY KURACJE na rzecz terapii bylam jak w skowronkach ! Rozumiesz te radosc, kiedy czujesz sie wysmienicie i w dodatku lekarz decyduje, ze koniec kuracji ?

 

No wiec ja w siodmym niebie ! Rozanielona, szczesliwa, ze zaraz zaczne psychoterapie.

 

Po 4 dniach ten sam lekarz dzwoni i pierd.o.li, ze musze brac dalej leki i on sie odezwie do mnie za 2 tygodnie w sprawie terapii behawioralnej.

Czy Ty wiesz co ja przezywam ? Dzisiaj jakies apogeum w mojej chorobie, agresja, rozdraznienie, brak kontroli nad emocjami. No przeciez gdybym dzisiaj wyszla do ludzi to zapisalby sie ten dzien na lamach prasy typu : niezrownowazona zagryzla trzy osoby ;)

 

To co dzisiaj sie ze mnå dzialo to zagadka dla mnie. Po raz pierwszy cos takiego przezywalam. Tak ohydnie nie czulam sie nawet podczas tych moich atakow jak dzisiaj. I skåd ta agresja ? To tak dziala na organizm raptowny spadek poziomu serotoniny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013, Bardzo dobrze Ciebie rozumiem, bo 2 lata temu po 3-letniej kuracji paroxetyna tez czułem się znakomicie. Wtedy tez byłem uradowany i zdecydowalem sie odsawic paro, ale niesety po roku nerwica wrócila. Ciekawe czy ta agresja to jest po wiadmosci, zeby brac lek? Może po prostu jesteś wkurzona na lekarza. Chcialbym odpoczać od nerwicy chociaz tydzien, ale niestety jedynym wybawieniem jest sen właśnie.

 

-- 16 sty 2014, 00:11 --

 

No nic lece na parking pogadac no do apteki. Bede okolo 1 spwrotem na nocnych darkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko, az tak sie nie denerwuje na wiadomosci. Naleze do osob wyrozumialych i trudno mnie wyprowadzic z rownowagi.

Mnie sie wydaje, ze tak zadzialal raptowny spadek serotoniny. Tyle tylko, ze przerazilam sie dzisiejszym swoim zachowaniem bo juz mysle jak to bedzie za pol roku kiedy odstawie leki. Przezyje to samo ??? To jak zmiana osobowosci w jednej i tej samej skorze, a przeciez nawet przed kuracjå czegos takiego nie przezylam. Jestem przerazona jak strasznie te malutkie tabletki mnå manipulujå. A bralam polowe dawki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013, dlatego ja jak wzielam pol tabletki wenli, i przez 24h doslownie umieralam, to jak pomysallam, ze mam przyzwyczajac organizm i meczyc sie z ubokami , a potem przy odstawianiu przezywac to samo, to pomysallam - ze to za duzo jak dla mnie, nie dam rady po prostu :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek nocny wilk nerwa o widzę ze paweł się uczy twardo na sesję

 

-- 16 sty 2014, 00:32 --

 

Muj muwi się lasuje

 

-- 16 sty 2014, 00:34 --

 

Głowa pęka rozbił bym coś

 

-- 16 sty 2014, 00:37 --

 

A muj terapełta był po jakimś uważie bo się czesł czasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×