Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

ja siedze w domu i pracuje, ale mam takie oslabienie ogólne :-/ tzn. jak jestem w domu to mi to nie przeszkadza, ale wychodzic to bym sie jednak bała...

 

-- 15 sty 2014, 15:58 --

 

Wieslaw, zobacz -mamy zupelnie przeciwne stany : napiecie vs oslabienie - i to i to przeszkadza normalnie pracowac :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie dzieje ze mnå :why:

W piåtek lekarz kazal odstawic leki aby moc rozpoczåc terapie za 2 tygodnie, a w poniedzialek zadzwonil i powiedzial, ze mam kontynuowac.

4 dni bez tabletek ! A poniedzialek i wtorek totalny zjazd, wiec wzielam wczoraj te cholernå tabletke i dzisiaj we mnie diabel wståpil.

Jestem tak nakrecona,ze az sie boje ! W dodatku jakas agresja, ktorej nigdy nie mialam. Czy to ta 4-dniowa przerwa w tabletkach ?

 

Jak w ogole mozna powiedziec, zebym przerwala terapie by zadzwonic po 4 dniach i palnåc, ze mam kontynuowac ????

Co to ma do cholery znaczyc ???

 

Chodze nabuzowana tak jak by za chwile miala odpalic petarda we mnie. Nosi mnie po scianach juz.

Nie poznaje siebie, tlumie te emocje i zaraz wybuchne.

Od 2 dni nie moge spac i to te leki tak mi pomagajå ?????

Do dupy z takim psychiatrå i takim leczeniem :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nie wiem czy to mozliwe, zeby po 4 dniach juz takie efekty byly? w sumie te leki maja dlugoterminowe dzialanie wiec jak zanim zaczna dzailac mija dluzszy czas to i chyba zanim przestana to tez nie powinno byc odczuwalne z dnia na dzien?

 

Ale cos jest z tym dniem nie tak, ja wstalam i taka złość we mnie byla, doslownie wszystko mnie wkurzalo. Wiedzialam, ze wystarczy najmniejsza rzecz, zebym rzucila talerzem o sciane :) potem jakos przeszlo i narazie słabosc ogolna mnie dobija..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×