Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! :)

Powiem Wam,z e wkurza mnie juz to wszystko, ta cała nerwica tez!!! Taka zła jakos jestem.

Bo od 2 dni nie chodze do pracy, dzisiaj tez chyba nie pojde bo prawie cala noc nie spalam, i jak sobie mysle, ze tam mam dlugą droge a i tak malo zrobie pewnie, w pokoju z 10 osobami, to mi sie odechciewa! A z kolei im dluzej siedze w domu, tym trudniej mi gdziekolowiek wychodzic potem, i takie koło błędne sie zaczyna :-/ ehhhh

no ale jak mam czytanie i pisanie do zrobienia, to tez wole w domu niz wlasnie w pracy gdzie nie moge się skupic :(

No i takie bez sensu to wszystko... A jak siedze w domu, to sie denerwuje, ze moze szef napisze, ze spotkac sie chce, i bede musiala sie tlumaczyc. No bez sensu... ehh jeszcze 3 miesiace musze wytrwac jakos :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie paniki jako takiej nawet nie mam, i jak siedze w domu to jest ok, ale jakos tak nie mam w ogole motywacji do wyjscia gdziekolowiek :( W ogole kiepsko u mnie ostatnio z jakakolowiek motywacja. A fajnie bo jak bylam w PL teraz, to wrecz mialam taką chec - zeby gdzies isc. Nie musialam, ale tak czulam, ze chce. A tutaj mam wrecz przeciwnie, ciagle czuje, ze nie chce wcale, co najwzyej musze.

 

Nie wiem, moze się jakos dzis ogarne, zostane w domu ale chociaz wezme się za pisanie artykułu. Może cos sie uda...

 

-- 15 sty 2014, 12:02 --

 

gosiulek, fajnie, ze terapie dzisiaj masz!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×