Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, Każda faza doprowadza prąd w inne miejsce, jedna odpowiada za oświetlenie, druga za gniazda, i często odseparowana jest łazienka. Jeżeli Twoje bezpieczniki są ok, to znaczy że coś poszło głębiej, no chyba że miałaś zwarcie gdzieś w ścianie, ale przy tej pogodzie stawiam na zwarcie gdzieś w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, pewnie jutro dopiero się dowiem, co jest grane. Byłam zgłosić awarię, ale zajmą się tym jutro, bo dzisiaj nie ma konserwatora. Mnie tylko zastanawia fakt, że pani na portierni normalnie miała prąd w gniazdkach. Dzięki za wyjaśnienie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, Nie wiem jak tam jest sieć ułożona w budynku, ale jeżeli pani z portierni ma prąd, to problem jest gdzieś na budynku, ewentualnie, żeby wykluczyć Twoje mieszkanie z kegu podejrzanych możesz jeszcze sprawdzić u sąsiada/ki

nerwosol-men, Dałem piątaka ;) A Ty?

 

Marcin2013, Nie byłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, To jesteśmy w klubie na piątkę ;)

 

nazywam się niewarto, Istnieje sporo możliwość, w zależność w jaki sposób jest sieć rozłożona. Mi ostatnio poszła jedna faza, najpierw sprawdziłem skrzynke rozdzielczą w moim budynku-nie było jednej fazy, następnie skrzynkę, którą nie mam prawa otwierać, a gdzie są bm-y (bezpieczniki większej mocy) i tam też nie było fazy. Więc wychodziło że gdzieś w głębi sieci i spokojnie czekałem aż serwis się tym zajmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×