Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, jak chodziłam prywatnie to mogła gadac i gadac i jak kumpele potrafiłam siedziec 2 godziny nawet w niedziele i kiedyś sprzątałam u rodziców tej doktor przed świętami bo to staruszkowie ale bardzo sympatycznie i ta lekarka pomogła mi załatwic kurs za darmo masażu i była u mnie w domu tez znali sie z moimi rodzicami :smile:

 

-- 02 sty 2014, 19:38 --

 

teraz chodzę na nfz ale mam taka świetną doktor jest również psychoterapeutą a pracuje w nfz tylko raz w tyg 5 godz a tak to prywatnie

jak nawet nie jestem zarejestrowana to przyjmie doradzi w każdej sprawie interesuje sie pacjentem, podchodzi indywidualnie , ze ma sie wrazenie ze jestes jedeynym pacjentem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, :D

 

-- 02 sty 2014, 19:27 --

 

neon, kiedys chodziłam do takiej psychiatry cio mi własnie mówiła o zwiazku z fazami księżyca ale nie wiem nie znam sie na tym nazywam się niewarto, tez mam nadzieję :*

 

Twoje wahania mogą być spowodowane ćwiczeniami Jogi, więc powinnaś się powoli przyzwyczajać :D

 

 

Marcin2013, Cześć ziomal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Praktyki jogi uwrażliwiają na fazy księżyca.

 

"Praktykując jogę z czasem bardziej zgrywamy się z cyklami natury. Obserwując dni księżycowe jest sposobem rozpoznania i poszanowania rytmów przyrody, dzięki czemu możemy żyć z nią w większej harmoni."

 

 

Twoje samopoczucie będzie bardziej uzależnione od naturyy, mnie od ludzi ;) hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×