Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem Wam, ze dzis tez jakos dziwnie... taki scisk w glowie mam. Mozliwe, ze dlatego, ze obudzilam sie o 7, nie moglam zasnac przez godzine i potem zdrzemnelam sie na 1,5h- i wstalam taka wymeczona i otumaniona. Ale musze zaraz na przeglad samochodu gdzies podjechac, bo do dzisiaj mam :roll: A moze to cos z tą pogodą teraz.. i ja jeszcze powinnam okres dostac niedlugo, ehh i znowu katusze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, tego akurat nie, z tej grupy brałam pramolan jedynie, bo nikt mi go nie proponował

ale on chyba nie działa na dopaminę, a u mnie na depresję działają tylko leki które podwyższają jej poziom

a jak działa na serotoninę to usunie mi lęki ale poza tym jedynie zmuli

 

ale bym i może spróbowała, gdyby ktokolwiek mi dał, ja nie mam wpływu na to co mi lekarz przepisze

nie wiem czy inni lekarze jak się im powie,: przepisz mi pan anafranil, bo ktoś mi tak na forum polecił i uznał, że to będzie lepsze od tego, co mi pan do tej pory przepisuje

uznają to? moj lekarz nie za bardzo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, tego akurat nie, z tej grupy brałam pramolan jedynie, bo nikt mi go nie proponował

ale on chyba nie działa na dopaminę, a u mnie na depresję działają tylko leki które podwyższają jej poziom

a jak działa na serotoninę to usunie mi lęki ale poza tym jedynie zmuli

 

ale bym i może spróbowała, gdyby ktokolwiek mi dał, ja nie mam wpływu na to co mi lekarz przepisze

nie wiem czy inni lekarze jak się im powie,: przepisz mi pan anafranil, bo ktoś mi tak na forum polecił i uznał, że to będzie lepsze od tego, co mi pan do tej pory przepisuje

uznają to? moj lekarz nie za bardzo

 

ja nie twierdze ze anafranil bedzie lepszy, aczkolwiek sam biore w dawce 300mg i sprawuje sie dobrze, koncentracje mam na tyle dobra ze roziazuje całki bez problemu, a tez tak jak Ty bralem wszystko, moim lekiem nr2 jest wenla jak potrzebuje cos z mniejszymi skutkami ubocznymi

 

ps wenla w dawce 225 dziala zupelnie inaczej niż przy 75 lub 150

 

-- 02 sty 2014, 15:12 --

 

Aj znów mnie lęki łapią

tulam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, wenla u mnie w dawce 187,5 i 225 powodowała silne lęki :( a na 150 lęków nie było, ale była cały czas serotoninowa zamułka

 

no nic poczekam na tym leku, jak nie to będę spadać chyba znowu na wenlę :/ po raz czwarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT,

 

przepisz mi pan anafranil, bo ktoś mi tak na forum polecił i uznał, że to będzie lepsze od tego, co mi pan do tej pory przepisuje

uznają to? moj lekarz nie za bardzo

 

Musialby to byc lekarz z duzym poczuciem humoru :mrgreen:

 

ale swojå drogå Corko Nocy mozesz zataic prawde i zamiast wspominac lekarzowi o forum i doradcach, mozesz rzec krotko, ze

np. chcialabys wrocic do anafranilu bo masz dobre wspomnienia po nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypluwam płuca po przeziębieniu kaszląc jak mój pies gdy nażarł się trawy. :smile:

 

PS. Mam pytanie- czy można od czasu do czasu wtrącić do posta jakieś przekleństwo? W regulamienie napisane jest, że nie wolno takowych używać, ale spotkałem się z kilkoma postami, gdzie były użyte i jestem teraz w kropce. Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×