Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, no nie wygladam zle:) a kolnierz mam z racji tego ze mam szyjny ciachniety i kolnierz ratowal mnie w najciezszych momentach ;)

 

-- 28 gru 2013, 20:39 --

 

PJT, bo ja jestem gadula wszechczasow i przy mnie nie da sie nie gadac :roll: dlatego Ty tez zaczoles :P

 

-- 28 gru 2013, 20:40 --

 

nerwa, serio na poczatku ja milion slow a Pawel "No" tylko mowil 8) a teraz gada jak najety prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak fajnie dzisiaj było i znowu przyszedł wieczór,leżeliśmy z mężem oglądając film i raptem bum :twisted: lęk powrócił tak po prostu tak jak wraca się po pracy do domu-jak by mieszkał sobie w moim żołądku i dzwonił do mojego serducha z komunikatem ,,urządzamy imprezkę-wpadaj,, I znowu jestem rozbita,słucham radosnych odgłosów z drugiego pokoju jak mąż bawi się z dziećmi-śmieją się,śpiewają i wiem,że powinnam być tam z nimi a nie mam siły na to :cry: Coraz częściej dopada mnie uczucie,że jestem beznadziejną matka i żoną,że powinnam panowac nad wszystkim bo kiedyś tak było,kiedyś panowałam nad wszystkim a teraz nie jestem w stanie ogarnąć nawet połowy.Cały dzień miałam uczucie,że mój lęk walczy ze mną gdzies tam w środku,że nie może przebić sie przez barierę leków,że uda mi sie hama zdusić w zarodku a tu soprajs-kolega powrócił :twisted: Cholera kiedy to się skończy i znów będzie dobrze????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, no nie wygladam zle:) a kolnierz mam z racji tego ze mam szyjny ciachniety i kolnierz ratowal mnie w najciezszych momentach ;)

 

-- 28 gru 2013, 20:39 --

 

PJT, bo ja jestem gadula wszechczasow i przy mnie nie da sie nie gadac :roll: dlatego Ty tez zaczoles :P

 

a?

 

 

Ja się bardzo ciesze z tego powodu :*** :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płateczku

Akatyzja jest związana z zaburzeniami w przewodnictwie serotoninergicznym, dopaminergicznym, cholinergicznym- konkretnie skoro najwięcej przypadków akatyzji jest po neuroleptykach i rzadko po SSRI to akatyzja jest związana ze zbytnim podniesieniem serotoniny, obniżeniem dopaminy i działaniem antycholinergicznym. Moklobemid nie ma działania antycholinergicznego, nie obniża dopaminy(podnosi ją), podnosi serotoninę- myślę, że nie powinien powodować akatyzji ale niektórzy ludzie doświadczają na nim czegoś na wzór akatyzji czy nadmiernego pobudzenia psychoruchowego.

 

 

tak jak mówiłem pobudzenie psychoruchowe ! dokłądnie ta sama diagnoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×