Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

SGGW? Ja kończę w tym roku zarządzanie, pospolity kierunek ale w sumie nie miałem pomysłu na studia, na studia związane z muzyką bym się nie dostał albo nie miał funduszy na nie, a tym się najbardziej w życiu interesuje. Moje złe cechy to: lenistwo, zazdrość, jestem marudą, mam za długi język i jestem za szczery(podobno mam szczere oczy, cokolwiek to znaczy). Pewnie by się jeszcze coś znalazło.

 

-- 25 gru 2013, 23:23 --

 

Candy14, zaraz coś wymyślę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1,

W sumie to nie mam pojęcia po co to piszę

Chyba jednak dobrze wiesz. Delikatnie dajesz znać. :smile:

 

Fotki raczej nie dodam bo nie mam się czym chwalić

Wszyscy tak tu piszą, a potem co innego wynika. Normalka. Nikt jeszcze nie napisał:" Patrzcie na mnie jaki ładny/ładna jestem. Podziwiajcie i zazdrośćcie." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, musiałem udowodnić, że to nie są kłamstwa ;) ja miałem na początku studiować informatykę na SGGW ale wylądowałem kilka przystanków dalej od SGGW więc mało brakowało, a może byśmy na siebie wpadli :D

 

 

 

rotten soul, ja wcale nie popisałem się skromnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1,

Zawsze można wysłać na pw.

To ja poproszę. Komentować nie będę. Upewnić się możesz łatwo co do mnie.

 

-- 25 gru 2013, o 23:45 --

 

rX_,

ja wcale nie popisałem się skromnością

Ale foty nie dałeś, dlatego się nie liczy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, musiałem udowodnić, że to nie są kłamstwa ;) ja miałem na początku studiować informatykę na SGGW ale wylądowałem kilka przystanków dalej od SGGW więc mało brakowało, a może byśmy na siebie wpadli :D

 

ciesz się :) raczej ten kierunek nie jest na wysokim poziomie na sggw. (zresztą, mam wrażenie, że jak większość :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×