Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez z Wawy... dopiero dołączyłam do forum, i zaraz zacznę się wypłakiwać w stosownym dziale ;)

 

chciałabym dołączyć do takiego spotkania - jestem na miejscu i mam sporo czasu - chwilowo siedzę na L4 bo mi się psychika rozsypała w drzazgi, ale nawet jak wrócę do pracy, znajdę na pewno czas (należę do tych szczęśliwców co o 16:45 zaczynają się zbierać do domu, żeby punktualnie o 17 opuścić firmę - pracoholizm to zdecydowanie nie mój problem)

 

3majcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sbb88 witaj :)

chociaż przywitałam się ze wszystkimi w temacie "powitalnym"

 

tyle ze tam prawie nikt pewnie nie zagląda, a serdeczności w naszym stanie - bezcenne :D

 

mam nadzieję że ewentualne spotkanie nie trafi mnie w fazie "boję się wyjść z domu", niedawno w takim stanie postanowiłam zaryzykować... ech, lepiej mi było owinąć się kocykiem i nie ruszać z miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tu nowa od dziś :) Jak ostatnio uciekłam z konferencji to stwierdziłam, że czas najwyższy sobie pomóc i poszukać doktora, a i tym razem wpadłam na pomysł żeby poszukać jakichś grup wsparcia no i tym tropem dotarłam tutaj. Mam nadzieję, że to początek miłej terapii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seigi ja mam takie informacje.. chchiałem się tam wybrać ale mi motywacji brak..:((

 

Centrum Psychoterapii

 

ul. Sobieskiego 112, tel. 841-26-13

 

Centrum oferuje krótkoterminową psychoterapię grupową w ramach oddziału dziennego oraz psychoterapię długoterminową w trybie ambulatoryjnym.

- to jest w ramach NFZ, nie płacisz za terapię.

 

SPOZAj - Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi - Warszawa, ul. Targowa 66 m. 23, II piętro,

 

ja JESZCZE tam nie byłem ... chcę się wybrac .. zobaczyć do centrum psychoterapii .... ciekawwe jakie grupy tworza.. ja bym chciał byc w takiej z mniej wiecej mojego przedziału wiekowego 20.lat ...

 

Tempo zycia? być może.. ale raczej sposób w jaki życjemy .. i środowisko.. które negatywnie na nas oddziaływuje..

 

Chciałbym powrucić do tematu spotkania osób z forum.. tak więc.. kto by chciał to tu jest taka wstępna lista (mam nadzieje że wciąż aktualna dopisujcie sie.. )

pozdrawiam. ! ;)

 

A OTO LISTA SPOTKANIOWA :

 

 

 

1. Zahn - :)

2.Ewene - :)

3. Scrat - :)

4. Sbb88 - kamil - czyli ja ...

 

to już jest nas czworo.. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..pięcioro:P..i ja chętnie dołączę:) na forum już trochę czasu jestem, choć na razie odwagi brak by się porządnie przywitać czy opisać swoje zmagania:( a Wawa to właśnie ich kolejny etap..przeprowadziłam się tu dopiero tydzień temu z nadzieją, że może wreszcie zacznę składać powoli to co rozsypało się już daaawno temu...

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie

& czekam na termin/miejsce spotkania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A OTO LISTA SPOTKANIOWA :

 

 

 

1. Zahn

2.Ewene

3. Scrat

5. Clon

6.Ereshkigal

7.Rosomak

8. Sbb88 - kamil - czyli ja ...

 

to już jest nas ośmioro.. ..

 

tak więc można juz zacząc myslec o miejscu.. spotkania..:)) jakiego rodzaju to ma być miejsce.. .. na pewno jakieś bezstresowae, intymne.. w sęsie że komfortowe. .... ja nic szczególnego nie zaproponuje (przynajmniej na razie dopóki się nie rozeznam) bo nie jestem rodowitym warszawiakiem i nie znam miasta zbyt dobrze..

:))

pozdrawiam. kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, ja też z przyjemnością się spotkam... ogólnie każdy termin pasuje, pracuję pn-pt do 17, więc z mojej strony nie będzie utrudnień.

 

Plan B. - wygląda przyjemnie.

 

No i co - taka cisza nastała w tym temacie? Może byśmy przeszli do terminu? Powiedzmy, czwartek - 06.03 - pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×