Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

gosiulek, moje poczucie kobiecości spadło do poziomu zero. Wczoraj przegladałam stare zdęcia i pytalam sie sama siebie ''gdzie podziala sie ta dziewczyna pewna siebie, przebojowa'' a teraz siedzi taka wystraszona kura domowa

 

-- 20 gru 2013, 13:34 --

 

ladywind, papapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii ja mam podobnie...jakby życie ze mnie uciekło...ale będę walczyć o siebie...nikt za mnie tego nie zrobi i nic w magiczny sposób nie zadziała...choć człowiek by tego chciał...nie jest lekko i pewnie długo jeszcze nie będzie...ale nie ważne,że upadasz...ważne,że przyjdzie taki dzień i się podniesiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, mi brakuje czułości, zrozumienia, tych motylków w brzuchu, poczucia że jestem kochana :roll:

 

gosiulek, to dołuje, czujemy sie niepotrzebne :roll:

 

-- 20 gru 2013, 14:02 --

 

platek rozy, ja dzis nic nie zrobilam 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dotarlam do pracy :) ehh, ale sie zmeczylam tą podrózą, i spac mi sie chce.

Kurde no stresuje się tą fryzjerka w niedziele o 8 rano... Bo ja spie tak 3-10 ostatnio i jak ja mam nagle zasnac wczesniej i wstac o 7 czy 6? :(

I to bedzie noc od razu po przyjezdzie do PL, wiec "nowe" miejsce, emocje po podrozy :) wiadomo jak jest. I kurde juz to widze, noc nie przespana, rano lęk, nieogarniecie, bede sie bała jechac samochodem :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×