Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

comatom, ja jutro jade do mojej lekarki zobacze co jeszcze mi powe tym razem i czy dorzuci cos na te ataki. Dziekuje :*****

 

-- 09 gru 2013, 22:47 --

 

PJT, dziekuje :***** i przepraszam za marudanie :***** :mhm:

Oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzioaj za soba dobra terapie i duzo pozytynwgo myslania w czasie powrotu samochodem. Chociaz dzien do lekkich nie nalezal wrocilem z poztywnym nastawieniem. Taka terapia jak dzis to rzeczywiscie by mi pomagala.

 

-- 10 gru 2013, 00:11 --

 

Jak tam Wam milal dzionek??/

 

-- 10 gru 2013, 00:16 --

 

nerwa, Siemka milo slyszec, ja przed chcwila wlasnie wrocilem do mieszkania prosto z terapii. Troszki pobudzony jestem, ale najfajniejsze jest to, ze przez chwila zajasniala nadzieja. Najwiecj przemyslem mialem w czasie powrotu samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w znakomitym humorze tylko dalej mnie trzęsie nie wiedząc czemu

 

-- 10 gru 2013, 05:43 --

 

ChomikImage.aspx?e=ZqnB67U_A7cirlOzyrTIuie0f0sQXJ-DqopsdjCH_U97R-Jfw7y-u-Y_MDI0wvNflMawHdOz332pQiMhh_3zqVTaaE_rnmC0Eo-7bKKpoOE&pv=2

Cześć kasiątko !

Trzęsie Cię ale humor masz dobry czyli wychodzi na zero ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, niestety mi ciepło :-|

 

tarantula, o tak! wolę to niż deprechę.

 

Witajcie :uklon:

 

Koputer mi zwariował. Działa tylko net i przeglądarka. Ja będę wychodzić to odłączę kabel niech się rozładuję tylko chciałam muzykę przerzucić i nie moge :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :***

 

Ja cala noc nie spalam, zasnelam okolo 6 rano a teraz juz zaczynam sie szykowac do lekarki i na komisje... Jak ja bym juz chciala zyc normalnie a nie tak. AAA i jeszcze mialam sciecie z ciotka ktora zadzwonila i sie pytala jak ja tam dojade w koncu czy sie juz zastanowilam czy dalej sobie wmawiam ze nie dam rady.

Siuuuper dzien zaczety;)

 

PJT buziaki Ci zostawiam :***** ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, :**** ulubiona

 

 

comatom, pamietam i dziekuje :**** a ile sie do tego lekarza czeka?Dlugie sa terminy? chociaz ja watpie zeby wymyslil cos innego bo Mobemid to juz moj 5 lek i poki co ciezko idzie z tymi lekami u mnie.

 

-- 10 gru 2013, 09:51 --

 

kasiątko, :**** :))) ogolnie to jajkos czarno widze to moje wychodzenie poza lęki no ale .... jeszcze sie calkiem nie poddalam>Dzis chyba jakies benzo musze zapodac bo diotre tam w kawalkach . :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×