Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa, ja 6,30 codziennie nie wiem jak to robię to wszystko dzięki ciężkim treningom w boksie tosia2, tylko tosia nie wierzy

Bo ja chodze na silownie, nie na boks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, No to ja sie Tobie nie dziwie ze tak sie pschicznie meczsz, porobili te cholerne open spejsy... Ciekawe jake ogarnie Cie uczucie kiedy wchodsz do pracy. No bo w sumie wiesz, ze czeka Cie tam to cale przestymulowanie.

 

-- 02 gru 2013, 23:44 --

 

PJT, Zakochaleś się???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też lubię pospać ale niestety nie mogę

 

Come-On-Brain..-Let-Me-Sleep..-Lol..-No..-Sleep-Is-For-The-Weak.jpg

 

U mnie różnie z tym snem bywa, czasem wystarczą mi trzy godziny, czasem po sześciu czuję się jak zombie. Ale ogólnie początek grudnia sprzyja bezsennosci, przynajmniej u mnie. Prawidłowemu przebiegowi snu i w miarę dobremu funkcjonowaniu w dzień sprzyja wysiłek fizyczny, tak parę lat wstecz jak patrzę, to nie było problemów przy regularnym uprawianiu sportu :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, jak przychodze to na dzien dobry juz czuje takie zmeczenie. Chociaz nieraz nie jest najgorzej, bo bywa, ze czasem czesc osob nie przychodzi danego dnia, albo wychodza na lunch czy gdzies i taka rotacja jest. Tez mam o tyle dobrze, ze wiem, ze w razie czego moge isc do jakiegos innego pokoju (sa takie ze dwa ktore stoja czasem puste jak nikt nie korzysta) i tam moge sie "wyciszyc" :)

Wiec chyba Ciebie od razu łapie napiecie na poczatku, a ja po paru godzinach juz nie wytrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, Ladny ten awatar, cz to Ty? W sumie jak juz zasnę to spie 8 h i wiecej, ale zawsze sie boja za dnia jak sie zestresije ze przez to wydarzenie nie bede mogl spac w nocy. Mam tutaj wiec przypadek idealnu to terapii poznawczo behaworalnej, na wkutek takiego myślenia dane zdarzenie

przezwa sie ze zdwojonm stresem. Ostatnio doszedlem do wniosku, ze ta moja nerwica błab juz nawet i calkiem możlowa do zniesienia gdbm zasypiał w nocy okolo 1 i ze trz raz w tygoniu napil sie piwa na rozluznienie. Ale na razie nie ma jest jak jest.

 

Widze ze lekarz uważna ze jest ze mnną lepiej bo mi wyznaczył termin dłuższy do następnej wity niz zazwyczaj.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×