Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

...jeszcze, czyli nie wykluczasz tej opcji. tak jak przeglądałem xxx opiń różnych nurtów, kobietom często coś to tam daję. ;) facetom chyba rzadziej.

ja byłem na jednej, i to była jakaś ponura pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, mam wewnętrzną potrzebę do uczenia się nowych rzeczy. Poza tym czuję w życiu stagnację, a mam dopiero 23 lata, nie tyle myślę o byciu najlepszym, co wykorzystaniu swoich możliwości w pełni. A jakiś zapas mam, tylko że depresja odbiera siły i muszę walczyć podwójnie. Motywacja jest też taka to jedna z nielicznych możliwości (nauka), żeby się oderwać od rozpamiętywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, już dałem dawno fajrant tej plastikowej lampucerze. 8) a w moim mieście nie ma żadnej/go więcej na nfz

Reiben, Bogini Kundalini Śakti Devi. Śakti Devi Śakti - małżonka Boga Śiwa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, a poza Twoim miastem? Nie wiem w jakim stopniu jesteś zdeterminowany ale jeżeli o mnie chodzi to bardzo tego potrzebuję, bo brzemię 12 lat jest już trudne do zniesienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się wczoraj spierdziello na forum, co robilsice tym czasie, bo ja mialem jakis dzien nia nie. Jest tez forum angielskie, ale nie pamietalem hasła.

No i w sume bylem wkurzony i nie wiedzialem co robic, czym zajać mysli. Podobo jest tez jakis czat?

 

Reiben, To Ty czy nie Ty, bo nik jakbym kojarzyl ale awatara nie bardzo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, spróbuj ale nie nastawiaj się na cuda, ulubionym stwierdzeniem psychoterapeutów jest stwierdzenie, że takie leczenie trwa latami, gorzej z poznaniem osób, którzy wytrzymali do końca te spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×