Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, ten wczesnieszy awatar miales duzo fajniejszy.

 

Mialem kiedys spotkanie z teapeutka takla bardzo ladną, cos sie stało w gabinecie i dano nam w zastesptie pokój w hotelu. Siedziała przy lóżku i miala takie ladna buzie fugure i oczy... dalej możecie sie domylić co się dzialo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, ten wczesnieszy awatar miales duzo fajniejszy.

wiem ale ten jest bardziej 'ja'

 

Mialem kiedys spotkanie z teapeutka takla bardzo ladną, cos sie stało w gabinecie i dano nam w zastesptie pokój w hotelu. Siedziała przy lóżku i miala takie ladna buzie fugure i oczy... dalej możecie sie domylić co się dzialo...

Ty to jesteś harpagan, zrealizowałeś marzenia detektywa monka? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej dzialo sie to co zwykle czyli terapia...

 

Kurcze nie wiem jak to bedzie ze spaniem dzisiaj bo mialem bardzo intensywny dziej po poludniu pojechałem do roboty, później zakupy w sklepie, po zakupach odwiedziłem znajomego ktory akurat byl w wawie, 15 km w jedna strone a pozniej o 23:30 zajechałem na parking do znajomego i przegadalem z nim do 2 w nocy.

Bardzo intensywny dzien duzo jeżdżenia autem. Reiben, a jak Tobcie zlecial dzien?

 

-- 27 lis 2013, 04:08 --

 

NieznanySprawca, na razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, do dupy, rano nie mogłem się podnieść z łóżka i w efekcie wstałem po 10, później uczelnia, biblioteka i reszta dnia na siedząco lub leżąco przed laptopem i książkami, ujnia z nędzą ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, a ja spalem az do 14, no bo wiesz swoje trzeba przespac. Jak uczelnia to moze i fajnie? Tez duzo czasu spedzam za latopem tak jak tez pozycja polerzaca, laptop na kolanach.... Co tam mogo sie Tobie nie podobac w takim dniu??? Na swoj nie narzkam tylko kurna intesywnie bylo. Mnie tam wsztko jedno byle zasnać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×