Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Myśle, że niejednemu. W stanach panuje ogólna zasada, że ojcowie zamawiają panienke synowi, który jest prawiczkiem. Co to daje? Ano to, że skacze mu samoocena i czuje się męsko, a to jest właśnie to czego chcą kobiety. Dzięki temu wielu unika takich forów jak to i wiodą normalne życie, bo chcąc nie chcąc bycie z kobietą w odpowiednim wieku jest w stanie "naprostować" jakieś lekkie skrzywienia młodego faceta. Dziwi mnie jedno, że dziewczyny nie chcą powiedzieć zazwyczaj wprost, że prawiczek po 25 jest dziwiakiem, przecież to oczywiste że nie jest normalny i nie jest to dobry material na partnera, nie ma takiej możliwosci, żeby gośc nie mial ani jednej okazji do wejscia w relacje z kobieta, po prostu nie ma, musiałby cale życie siedziec w domu albo idąc gdziekolwiek wogole nie patrzec na dziewczyny i uciekac od nich jak najdalej. Morał? Prawik po 25 jest do odstrzału, a burdel jest w stanie pomóc prawikowi ponizej tej granicy wieku. Amen 8)

Racja, ja daleko dłużej doświadczylem bycia prawiczkiem niż 25 lat, jestem tylko nędzna imitacją faceta a nawet człowieka sam się sobie dziwie że jeszcze jestem na tym świecie, ale nawet na samobójstwo mnie nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na burdul mnie nie stać

Mnie jakby nawet było stać to nie skorzystałbym . Czuję jakąś wewnętrzną odrazę ,żeby za to płacić. I nie ze skąpstwa .Dymałem raz jeden prostytutkę ,ale byłem pijany i nafazowany ,a Ona dała mi za darmo,no prawie za darmo ( ale nie za kasę), a może tak po koleżeńsku.H+uj ją tam wie. Nigdy nie byłem w burdelu i nie wybieram się tam w najbliższym czasie.

Ligcht , większych głupot niż Twoje nowomodne " amerykańskie " opinie już dawno nie słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

Nigdy nie byłem w burdelu i nie wybieram się tam w najbliższym czasie.

No i bardzo dobrze, że się nie wybierasz. Inaczej byłbyś zwykłym i pospolitym zdrajcą swojej żony.

 

Kalebx3,

Ligcht , większych głupot niż Twoje nowomodne " amerykańskie " opinie już dawno nie słyszałem.

No ja też dość dawno nie czytałem takich rewelacji. Wygląda na to, że każdy jest dobrym materiałem na partnera o ile zaczął uprawiać seks przed 25 rokiem życia. To ja chyba znam bardzo wielu ludzi co to zaczęli robić później, bo partnerami są marnymi w wielu aspektach. Reszta do piochu. Brawa dla Ciebie light :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, A sądzisz, że dlaczego ludzie wchodzą od powiedzmy przeważnie 16-17 roku życia w związki? i dlaczego się koleś po 25 nie nadaje? 90% dziewczyn nie ma zamiaru uczyć kolesia w tym wieku na czym polega związek, amatorek na rozprawiczanie by sie troche pewnie znalazło ale to wszystko.Facet w tym wieku ma być facetem a nie dzieckiem, bo kobieta myśli o urodzeniu swojego dziecka a nie niańczeniu dużego dziecka. Zreszta nie raz, nie dwa czytałem na forach róznych o podejsciu kobiet do tej sprawy i pisaly (na szczęscie) szczerze co o tym myślą, potwierdzajac moj punkt widzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na burdul mnie nie stać

Mnie jakby nawet było stać to nie skorzystałbym . Czuję jakąś wewnętrzną odrazę ,żeby za to płacić. I nie ze skąpstwa .Dymałem raz jeden prostytutkę ,ale byłem pijany i nafazowany ,a Ona dała mi za darmo,no prawie za darmo ( ale nie za kasę), a może tak po koleżeńsku.H+uj ją tam wie. Nigdy nie byłem w burdelu i nie wybieram się tam w najbliższym czasie.

Ligcht , większych głupot niż Twoje nowomodne " amerykańskie " opinie już dawno nie słyszałem.

Kalebx3 Bój Ty się Boga :shock: O jakich Ty prostytutkach w ogóle myslisz? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne jest że facet po 25 roku życia jak nie zaliczył i nie jest żadnym katotalibem, ma coś nie tak z głową , bo nie przeszedł tego co powinien zdrowy facet w jego wieku, pewien etap życia nie zaliczony tak samo jak 30- latek który nigdy nie pracował długookresowo jest przegranym i najczęściej nie pozostaje nic innego jak popełnić samobójstwo lub umierać w biedzie i samotności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light,

No tak, ale te 10% kobiet to jakieś niedorozwinięte jest, więc też powinny się zabić tak ci faceci, o których tu gadamy. Zostaje więc jedna szuflada, a reszta do kosza. Nadal nie widzę sensu dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Nie nie, ja tutaj tylko obejmuje sferę psychiczną, czyli ich podejście do sprawy pod kątem myślenia ;) Na prawdę bardzo mało jest kobiet na tyle wyrozumiałych i cierpliwych, żeby weszły w coś takiego świadomie. Oczywiście chciałbym żeby było inaczej, równie mocno jak i Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light,

Na prawdę bardzo mało jest kobiet na tyle wyrozumiałych i cierpliwych, żeby weszły w coś takiego świadomie.

Mam nadzieję, że tutaj takie są. Gdybym jej nie miał, to bym nie pisał żadnych anonsów towarzyskich. Zdaje sobie sprawę doskonale, że jeśli tutaj żadnej nie poznam, to nigdzie tego nie zrobię, bo nie mam pojęcia jak na żywo odfiltrowywać te 10% (umowne i uproszczone) od tych 90% (to samo co przy 10).

 

Oczywiście chciałbym żeby było inaczej, równie mocno jak i Ty ;)

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tutaj takie są. Gdybym jej nie miał, to bym nie pisał żadnych anonsów towarzyskich. Zdaje sobie sprawę doskonale, że jeśli tutaj żadnej nie poznam, to nigdzie tego nie zrobię, bo nie mam pojęcia jak na żywo odfiltrowywać te 10% (umowne i uproszczone) od tych 90% (to samo co przy 10).

 

Życzę Ci w tej sprawie z całego serca powodzenia, bo trafić na taką kobiete to jest coś ;)

 

 

 

Oczywiście chciałbym żeby było inaczej, równie mocno jak i Ty ;)

Dlaczego?

 

No bo chyba obaj chcielibyśmy być szczęśliwymi facetami tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light,

No bo chyba obaj chcielibyśmy być szczęśliwymi facetami tak?

To oczywiste, ale nie o to mi chodziło pytając dlaczego? Nieważne. Nie będę się zagłębiał w ten temat bo już mnie dół dopada, a ciężko z niego później wyjść. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×