Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

CZY PO PARO NATRECTWA USTAPILY/STALY SIE MNIEJ NASILONE :?:

 

pytam bo ten temat ma ponad 700 stron i troche trudno go przekopac : p

Ja muszę powiedzieć że u mnie się uspokoiły .

Zostały one zastąpione jakimś dziwnym stanem świadomości którego jeszcze nie do końca rozumiem , i dlatego już tak często nie wpadam myślami na swoje natręctwa.

a dlugo bierzesz? i po jakim czasie zazywania zauwazyles poprawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem wam, że na pewno coś przytyję ciągle chce się jeść, chociaż pomimo tych gównianych zaburzeń staram się poćwiczyć czasem , został mi jeszcze sentyment do ciężarów z przed lat. Może tragedii nie będzie , dziewczyny pewno bardziej się martwią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać są pacjenci, którzy po fluoksetynie tyją. W ogóle to z apetytem u mnie jest tak, że kiedy się stresuję - nie mogę nic przełknąć, a kiedy mam dobry nastrój - apetyt jest momentami wilczy. Fluoksetyna działała bardzo pozytywnie na moje samopoczucie i miałam też duży apetyt. Paroksetyna też na mnie dobrze działa ale w zupełnie inny sposób niż fluoksetyna. Paroksetyna mnie wycisza, a fluoksetyna - napędza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecią noc z rzędu budzę sie z całkiem poważnym lękiem przejawia sie to tym ze w koncowej fazie snu zaczyna mi sie snic cos co zagraza mojemu zycia a po przebudzeniu efekty czuje na ciele , ucisk w gardle,trudnosc w przelykaniu sliny,roztrzęsienie,dezorientacja :( W trakcie snu jestem przekonany ze zdarzenia dzieją sie naprawde,są bardzo realne,odzwierciedlają często rzeczywistosc,po przebudzeniu nie moge dojsc do siebie.

Zdecydowanie we śnie jak i po przebudzeniu czuje identyczne napięcie,zdenerwowanie!

 

-- 05 lis 2013, 07:18 --

 

czy móglby mi ktos podac cene leków Sulpiryd Teva 50 mg oraz Xetanor 20 mg (Paroksetyna) szukalem w internecie ale nie wiem czy dobrze znalazlem prosze o podanie cen. Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×