Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam dam cholera jasna obijać gruchy :mrgreen:

Walić Niemca po hełmie :lol:

 

A co w tym strasznego ?? Każdy to robi, kobiety , mężczyźni nawet ludzie w związkach w każdym wieku .

Tylko że większość się nie przyznaje łapiąc rumieńce na twarzy kiedy porusza się ten temat jakby było w tym coś nienormalnego :blabla: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ta nicosc i wieczny sen troche mnie przeraza a ciebie?

Trochę tak . Ale taka jest cena nie wiary.

Nie przemawia do mnie biblia ani koran i inne cuda .

 

Człowiek nie potrafiąc odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania "skąd się wziął wszechświat" i " co jest po śmierci" , wymyślił sobie te różne historie (chrześcijaństwo) bo tak jest łatwiej żyć .

 

Jest coś wielkiego , Coś jeszcze niepoznanego. Czy to była reakcja chemiczna która zapoczątkowała wieli wybuch ?

Czy ją mogę nazwać bogiem bo ciąg wydarzeń który nastąpił po BIG BANG spowodował że jesteśmy tutaj na ziemi ( i na 100% nie tylko my). Najprawdopodobniej tak .

Nauka dąży do odpowiedzi na te pytania .

Religa jest takim placebo które pozwala łatwiej żyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos z pewnoscia jest tak jak piszesz...mnie tylko ciekawi jak to sie stalo , ze materia nieozywiona stala sie ozywiona i jak czesto te zjawisko zachodzi we wszechswiecie. Bo przeciez jest tyle planet jak Ziemia....tyle nowych miejsc. Nie wiem czy Biblia wspomina o innych domach niz Ziemia ale chyba nie...:P

 

 

Z reszta sama religia gryzie sie z nauka..z tym co niezaprzeczalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ateista, powiem Ci tak.

weź se grzybki i zadaj im to pytanie, a zrozumiesz ze nawet nie ma takiego pytania, ze ono nawet nie istnieje w innym wymiarze-ze nawet takiego pytania nie mozesz zadac....

 

 

 

a poza tym- kwestia teoretyczna. wlasciwie to podobaja mi sie te bilbordy- ateisci sa boscy, bo nie moze byc tak ze tylko ludzie wierzacy maja pewne przywileje...nawet psychiczne...kazdy ma prawo do siebie.

kiedyb bardzo gleboko wniknelam w temat ateizmu, czytalam fakty i mity swego czasu, a teraz mysle ze to po prostu druga strona medalu. z jednej religia. z drugiej jej brak. i co z tego?

prawdziwa duchowosc ( nie majaca nic wspolnego z religia) jest niewypowiedziana i nie mowi glosem zadnej z religii, bo ta jest stworzona przez czlowieka, potem przertlumaczona- gubi sporo ze swego sensu- potem nieadekwatna do sytuacji ktora niegdys panowala.czytalam chyba wszystkie swiete i nieswiete ksiegi od biblii chrzescijanskiej po biblie szatana. nie podpisze sie pod zadna ludzka ideologia. nawet pod ateizmem. choc gdybym miala sie zdeklarowac to wlasnie to bym wybrala, zeby ci wierzacy dali mi spokoj.

etymologia slowa a theos znaczy brak boga i na tym koniec.

osobiscie wierze w skumulowana energie, wierze w rozne wyzsze od czlowieka formy i tyle. wierze ze ludzie ktorzy odchodza w pewien sposob nas wspieraja i mogą nawet pomóc. nawet mieszkanie ma swoja energie pozostala po poprzednich lokatorach np... aurę.

za krotkie mam zycie zeby pod otoczka religii pomoc sie komus dorobić. szlag mnie trafil jak na mszy za dusze zmarlej bliskiej mi osoby ksiadz powiedzial "nawet ona nie byla bez winy, bo nikt nie jest bez winy". co za bzdura. niech najlepiej wytoczy proces genetyce i calej nauce a nie wrabia kogos w poczucie winy. zawsze tak jest ze jest sie i winnym i pokrzywdzonym- rozne przerozne sa sytuacje w zyciu, po co robic na to jeszcze szufladki. od zawsze powtarzalam ze w zyciu nie ma ofiar, a jak ktos usilnie chce nia byc to manipuluje albo sciemnia albo przesadza.

 

dlatego w ogole nie zajmuje sie tematem religii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×