Skocz do zawartości
Nerwica.com

urojenia po spozyciu


aaabbb66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zakladam nowy temat gdyz nie do konca wiem co mi dolega . Moze zaczn od poczatku .

Mam 26lat jestem wesoła osoba , ktorej nie brakuje checi do zycia i zawsze stara sie szukac pozytywnych stron wszytskiego mimo bagazu doswiadczen ktory ze soba mam. Dwa lata temu w wypadku tragicznie zginal moj ojciec musialam rzucic wszystko i wrocic do kraju pomagac rodzinie to chyba to jedno z najbardziej traumatycznych doswiadczen . Wszystko dzialo sie tak szybko od organizacji pogrzebu , przedzieranie sie przez kolejne dni z moja mama po brak czasu na moja tesknote. Odreagowalam wszystkie te stresy zapijajac sie do tak zwanych zerwanych filmow w weekendy w zasadzie nigdy nie stronilam od alkoholu. Pozniej cos sie zmienilo przestalam chyba stwierdzilam ze to najwyzszy czas na to by zajac sie swoim zyciem . Chyba glowna przyczyna byla moja wizyta na izbie wytrzezwien z rozbita bardzo gleboko glowa , gdzie obudzilam sie przypieta do lozka uznana za agresywna zupelnie nie wiedzac co sie stalo i co ja tutaj robie. Podobno bylam w szpitalu , ogolnie wydarzenia toczyly sie dosyc dlugo ja nie pamietam nawet sekundy mam wrazenie ze to rowniez wynik uderzenia.Badania jednak nie wykazaly zadnych zmian . Od tego momentu prawie nigdy nie pijam , nie mam ochoty i nie uwazam zeby bylo mi to potrzebne . Jezeli mi sie zdarza to raczej z umiarem. Poza ostatnim miesiacem gdzie mialam okazje napic sie dwa razy i tu zaczyna sie problem . W pewnym momencie imprezy jestem w knajpie ze swoim chlopakiem dobrze sie bawimy smiejemy sie z paczka znajomych , nagle jestem na ulicy placze niewiem skad sie tu wzielam i co sie stalo . Kloce sie z nim wydaje mi sie ze cos powiedzial co mi sie nie podobalo i to bylo powodem , robi krzywde i sobie i jemu . Mowie dziwne rzeczy panicznie boje sie kogos kogo wogole nie ma . Wpadam w paranoje . Niewiem gdzie jestem i co robie. Budze sie rano pamietam tylko dwa momenty od ostatniego ktory opisalam wyzej ( siedze ze znajomymi) niewiem co sie stalo , moj chlopak opowiada mi co sie dzialo nie pamietam znowu nic . Niewiem co mi jest i gdzie jest przelacznik w mojej glowie i dlaczego to sie dzieje , prosze o pomoc poniewaz boje sie ze wkoncu zrobie krzywde komus lub sobie i nawet nie bede tego swiadoma.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostala mi tylko mama i mlodszy brat . W tym czasie wydaje mi sie ze cierpieli bardziej niz ja bo tylko ja byłam w stanie zajac sie rzeczami od administracji po wkrecanie zarowek.

W tym czasie zrezygnowalam ze swojego zycia w pewnym sensie , nie wyszlam za maz co akurat jak sie okazalo bylo najlepsza decyzja w moim zyciu gdyz moj byly narzyczony obarczal mnie kolejnymi obowiazkami i nie byl zadnym wsparciem . Od jakiegos czasu ukladam sobie zycie od nowa poznalam kogos naprawde waznego dla mnie i mimo ze widzial moje paranoje nie zrezygnowal a ja nie chce doprowadzac do tego zeby musial.

Zrobie ekg . Dzieki zima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×