Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie - zupełnie z innej beczki. szuka ktoś może mieszkania do wynajęcia? współlokatora do mieszkania? wie ktoś o takim miejscu? bo od listopada zmieniam lokum, i szukam ludzi z którymi mógłbym zamieszkać. chętnie się spotkam pogadam wczesniej, opowiem cos o sobie, posłucham poznam drugą osobę/y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, szukam w krakowie osob z podobnym problemem: border impulsywny. Duzo czytam na ten temat i takie spotkania maja ponoc charakter terapeutyczny. Nie jest latwo nas znalezc, bo zwykle sobie "radzimy"- pracujemy, jestesmy przebojowi, organizujemy sobie zycie, a nie szukamy pomocy. ale tylko my wiemy jakie to wszystko jest kruche. Kochani, jestescie tu? Ujawnijcie sie i pomozmy sobie na wzajem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

z tego co wiem od ludzi to różnie, raczej jest rotacja, czasem niektóre osoby sie powtarzają ,inne odchodzą, pojawiają się nowe , jak komu pasuje, ja nie byłam jeszcze, ale sie wybieram jutro ,moze ktos bedzie i bedzie fajnie

 

-- 25 paź 2013, 13:03 --

 

Aranjani,

szkoda, moze innym razem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi

zniknął Twój post w którym pytałaś o ludzi, i na który odpowiedziałam, dziwne to, ale forum specyficzne wiec akceptuje w sumie coś takiego

 

-- 25 paź 2013, 13:08 --

 

Aranjani,

spoko, mozna sie kiedys w sumie na kawe umowic i pogadac, nawet we dwie jak cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, planuję odwiedzić Kraków 17 listopada w niedzielę, będę miała trochę czasu do pociągu powrotnego, to będzie moja pierwsza w życiu wizyta w Krakowie :) czy ktoś chciałby się spotkać? wstępnie będę miała czas od godz 14/15 a pociąg mam o 18:50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, planuję odwiedzić Kraków 17 listopada w niedzielę, będę miała trochę czasu do pociągu powrotnego, to będzie moja pierwsza w życiu wizyta w Krakowie :) czy ktoś chciałby się spotkać? wstępnie będę miała czas od godz 14/15 a pociąg mam o 18:50

 

jeśli wytrzymasz z moją cyniczo-życzliwą dynamiką charakteru to czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, planuję odwiedzić Kraków 17 listopada w niedzielę, będę miała trochę czasu do pociągu powrotnego, to będzie moja pierwsza w życiu wizyta w Krakowie :) czy ktoś chciałby się spotkać? wstępnie będę miała czas od godz 14/15 a pociąg mam o 18:50

 

jeśli wytrzymasz z moją cyniczo-życzliwą dynamiką charakteru to czemu nie ;)

 

Rafał by się przydał - przystopuje Cie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×