Skocz do zawartości
Nerwica.com

Opuszczone szkoły


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Boje sie opuszczonych budynków.

A ostatnio trafiam na opuszczone szkoły. Jechałam autobusem na badania było po 8 patrze a tam stoi opuszczona szkoła, wywalony napis XVI LO , a budynek stary, okna bez firanek, zero uczniów, drzwi wejściowe jak w filmie grozy, nookoło budynku krzaczory. Coś strasznego. Jakbym miała tam wysiaść to bym chyba nie wysiadła.

A dziś znowu jade i znowu inna szkoła. Wyglądała na opuszczoną. Znowu okna puste, godzina po 8 a zero uczniów.

W tych budynkach jest zło. Czai sie tam coś niedobrego. Nie wiem czemu są opuszczone. Boje sie.

Czy to nie dziwne ze mnie to prześladuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, logicznie - budynki nie mogą prześladować, one tam stały pewnie zanim się urodziłaś :) Nie ma w nich zła. Jeśli jednak czujesz, że czyha w nich zło i Cię prześladują - to chyba zdajesz sobie sprawę, że to objaw urojeniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma,

to czemu pojawily sie w moim zyciu?

One nie wyrosły na Twojej drodze.

I to juz DWIE szkoly..

Wiesz ile ja w życiu widziałam opuszczonych miejsc (nie tylko szkół)?

Czy to znaczy, że mnie prześladują?

Czemu zwrocilam na to uwage?

Bo takie obiekty często przykuwają wzrok. Również zwracam na nie uwagę.

Prześladują mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kotyk,

zaprzyjaźnij się z tym złem

Dobra rada :D

Jesteś głodny? - zjedz coś!

Boisz się budynków - nie wchodź.

Boisz się zła - zaprzyjaźnij się z nim.

:mrgreen:

 

Ahma, może przegadaj te swoje lęki na terapii (bo chyba jesteś na dziennym teraz, nie? To i terapia jest). Chodzi o to, że nie powinnaś się tego bać i czuć, że tam kryje się zło. Nie powinnaś czuć, że one Cię prześladują, rozumiesz, co nie?

Olej tą moją radę o nie wchodzeniu do budynków, bo nie o to chodzi. Głupie zlekceważenie z mojej strony, sory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×